Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako postoji neko ko od tamo gore upravlja nasim zivotima,molimo mu se,obozavamo ga,kada prigusti on nam pomaze,(ali nismo sigurni da postoji), onda verovatno postoji "neko" ko se trudi da sve ne ispadne bas kako bi smo mi zeleli...
I lose i (malobrojne) dobre vesti sa TV-a su Bozije delo.... ali to je vec komlikovana teoloska rasprava koja nadilazi moci ovog foruma.....

A Satana postoji..... zove se TV.....
Satana se krije i u malim ljudskim dusama koje cine pakost i sire zlobu zbog zadovoljenja sopstvene minijaturne duse ili nekog interesa... (http://www.fotorola.com/uploads/d5f8c84beb.gif)

A i TV je samo marketinska agencija...Ko plati vise...sve se cita i pise... (http://www.fotorola.com/uploads/5f49de5e7b.gif)
Ako postoji ne trudi se da ispadne kako mi zelimo nego trazi kompromis sa nama.

Ako postoji jedna sila valjda postoji i druga.
A Satana postoji..... zove se TV.....

A ni korov ne sme rasti u cvetnoj aleji katodnih cevi lollollol
Uh na ovu temu imam 2 odgovora

1. Bogova je vise a JA sam samo jedan :!:

2. Ja porocan odoh u pakao da potpalim djavolu vatricu pod nogicama, i da orgijam sa 1000 djavolica, a vi andjeli u raju samo drk ... (s oprostenjem)
Ne postoji, a zasto ne ispada uvek onako kako smo zeleli me zaista mrzi da pocinjem da objasnjavam. Ukratko, jer smo zeleli pogresnu stvar. Smile

Strahovi nisu nista drugo do naopaka vera, vera u zlo umesto u dobro, i samim tim ulaganjem mentalne energije im se daje snaga (koju inace nemaju) da se ostvare na materijalnom planu.
Ljudi , ovo je ziva istina... Kada sam hteo da pogledam sta ste mi lepo napisali na ovu temu, bilo je 66 onih koji su pogledali temu i 6 onih koji su i odgovorili na nju... 666... ZNAO SAM DA NE TREBA DA ZAPOCINJEM OVU TEMU...CURICE , POMAGAJTE.... shockshockshock
Aaaa, ne covece. Sad kad si zapoceo kolo, igrajjjjj.... (http://www.fotorola.com/uploads/d5f8c84beb.gif)
Ako postoji neko ko od tamo gore upravlja nasim zivotima,molimo mu se,obozavamo ga,kada prigusti on nam pomaze,(ali nismo sigurni da postoji), onda verovatno postoji "neko" ko se trudi da sve ne ispadne bas kako bi smo mi zeleli...

Nema "AKO"il verujes u Boga ili ne verujes
ukratko:

Lucifer bese najomiljeniji Bozji andjeo,bio je Gospodnje stvorenje.Dok je razmisljao o Bogu,znao je da Bog razmislja o njemu.Bog je celina ,a Lucifer nije.Talas gordosti ga je uzdizao,mislio je da je veci od Boga.Bio je plamen koji je igrao .Trazio je oruzje da nadvlada dobro,da pobedi Boga.Mislio je i smislio.Laz,lukavstvo,izdaja,nered,ruznoca,patnja.Zlo.Po prvi put osetio je vlastitu snagu i lepotu....a mi ne bi bili danas ono sto jesmo,da nam se princ tame ne mota oko nas...i u zlu ima lepote...

Slava Gospodu!!!
Na parove razbrojs.....

Na ovoj planeti i jedan i drugi stvarase Vas ljude...

Sada se lepo prebrojite....

Moliću lijepo, ljepo, lepo....

PS:
Ja radim po ucinku, duša je duša,
a Oba plaćaju istu tarifu, samo su im potrebe drugacije.... arrowidea
Najbolje je da se ispriča jedna Zen priča...

kod učitelja Zen aotišao čuveni samuraj u potrazi za nekim odgovorima. Udje kod mudraca i upita ga:

'Postoji li raj i pakao?'

Mudrac ga pogleda i reče 'Ko si ti?'

'Ja sam samuraj, čuvar iz carske garde.'

'Ti samuraj, takav odrpanac da bude čuvar'

Samuraj u lkutnji poče da vadi mač,,,

'Sada si otvorio vrata pakla', reče mudrac

Samuraj shvati poruku brzo vrati mač nazad i duboko se pokloni mudracu

'A sda si otvorio vrata raja'
Zarad toliko potrebne ravnoteze postoji i dobro i zlo, crno i belo, svetlo i tama, ko ga sad kako zove i u kojoj religiji, nije bitno, bitno je da postoji Smile
Pravi vijernik zna i odgovor...

Onaj ko to nije,ne mora ni da zna jer ne zeli. idea
Cekajte, idem i ja!!!
Bog postoji tu nema ako..On je i u zraku i ispod kamena i u drvetu i cvetu...Kad se uspostavi balans izmedju duhovnog i fizickog,samo ce se ukazati..Casu kad operes iznutra ona je cista i spolja..U svim civilizacijama, čak i nezavisno jedna od druge, postoji razvijena svijest o postojanju Boga. S obzirom da se ta svijest proteže tokom čitave istorije, nemoguće je da zajedno sa realnostima života u ljudskoj svijesti tako dugo opstane jedna nerealnost.
Postojanje Izraela kao naroda je dokaz postojanja Boga, jer je on i nastao direktnom božanskom intervencijom i čudom. Izrael je izašao iz Egipta i smjestio se u Palestinu vođen i praćen božanskom silom. Taj narod je istorijski svjedok postojanja Boga.
Neko inteligentan je morao da stvori tako inteligentno oragnizovan svijet i kosmos. Samo Onaj koji posjeduje životodavnu energiju mogao je da podari život svemu živom. Šta ovo znači za nas? Mi smo rezultat i dio velikog plana. Život smo dobili od Boga - mi živimo Njegovim životom. Mi smo organski i duhovno dio Njega. Bog je izvor našeg postojanja i odvajanje od Njega znači odvajanje od samog života.
Bog je stvamost koju treba prihyatiti. Sumnja je neopravdana. Grijeh i njegov uzročnik su naši neprijatelji. Bog želi da nas oslobodi od svega što će nas sigumo uništiti. Život u Bogu donosi istinsku slobodu od svega zla.
A zlo..Pogledajte "digitalni zig" ili "digitalni andjeo",pa cete vidjeti gdje je istinsko zlo...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:29 am.