Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sem nas par, SVI forumaši su pod maskama! ZAŠTO ne prikažu svoj lik, šta god to značilo?

Menjam prvu rečenicu:
Sem njih par...
Pa....mozda nemaju sta da pokazu???.....ili...mozda kriju svoju lepotu....i ljubomorno je chuvaju samo za sebe???.....jbmlg
Da je slika odgovarajuća, verovatno bi text bio drugačiji wink
ako hoces da mi kazes da slika nije moja.....gresis sinko....silno gresis.... -JA- glavom i bradom u retrovizeru prosle subote slikano.... BTW....ima jos jedna slika u profilu....tak da se ja ich ne krijem.... 8)
Mislim da gresis, 1koRAK. Mnogi od nas imaju sliku na profilu, a da ne pricam o tome sto smo se videli i uzivo. Tako da znamo da zaista postojimo, bas onakvi kakvi smo i da nemamo razlog za skirvanje.

Svako od nas ima nesto da pokaze. Nije sve u lepom izgledu. Neko moze lepo da izgleda, a kad progovori da ti se smuci zivot, neko je beskrajno sarmantan, a ne tako lep i zgodan. Vazno je da je osoba iskrena i dobronamerna. Lepota je prolazna.

Pitam se, sta biva kada ta famozna lepta nestane, ostanu samo tragovi, sta onda gledamo u osobi, bilo da je muska ili zenska? Sem sto je prolazna, lepota je i stvar ukusa, sto je za nekog lepo za drugog nije i obrnuto.
Mislim da gresis, 1koRAK. Mnogi od nas imaju sliku na profilu, a da ne pricam o tome sto smo se videli i uzivo. Tako da znamo da zaista postojimo, bas onakvi kakvi smo i da nemamo razlog za skirvanje.

Svako od nas ima nesto da pokaze. Nije sve u lepom izgledu. Neko moze lepo da izgleda, a kad progovori da ti se smuci zivot, neko je beskrajno sarmantan, a ne tako lep i zgodan. Vazno je da je osoba iskrena i dobronamerna. Lepota je prolazna.

Pitam se, sta biva kada ta famozna lepta nestane, ostanu samo tragovi, sta onda gledamo u osobi, bilo da je muska ili zenska? Sem sto je prolazna, lepota je i stvar ukusa, sto je za nekog lepo za drugog nije i obrnuto.

skroz se slazem sa vockicom.....zar je bitno kako izgledamo???....Ovde je bitno sta imamo da kazemo.
Cu metim , cu metim , samo da postanem malo fotogenicniji....
1.Ko nema svoju sliku, taj osudjuje samog sebe sto se druzi ili flertuje online.
2.Toliko malo ceni i svoje sgovornike.
3. Toliko je u govnima rob svojih zivotnih tokova, da bi izgubi sve sto je teskom mukom stekao, da se sazna da flertuje, ili se nada nekoj vrsti novog poznanstva.
Zivi u robstvu i zavisi od drugih.
4. Racuna na politicku karijeru, javna je licnost, u dusi nespokojn, nesretna, zivi za iluzije i kupa se u emotivnim dozivljajima drugih prema sebi, u fazonu, sta bi bilo kad bi bilo. Za takve je mastanje lepse od zbilje...
ako hoces da mi kazes da slika nije moja.....gresis sinko....silno gresis.... -JA- glavom i bradom u retrovizeru prosle subote slikano.... BTW....ima jos jedna slika u profilu....tak da se ja ich ne krijem.... 8)

Nadovezah se samo na tvoj text, a inače spadaš u onih nas par! I naravno, svaka čast zbog toga. wink
ok, mogu da shvatim da nekom glavni avatar predstavlja neki alter ego... ali mi je logicno da bar neka od slika u albumu bude njegova/njena...

ja licno nisam ljubitelj alter-ega, iako je moj nadimak nesto nalik tome... to mi je jedan moj mnogo drag zet, nadenuo jos dok sam bio klinac, a kako doticnog gitaristu jako cenim, to me nagnalo da stavim taj nick... i inache me ljudi vise zovu po nadimcima, a Richie je jedan od njih... Risto je valjda zgodno ime da se prave nadimci...
Ja stvarno ne znam zasto mislite (ako mislite) da ovo nije moja slika... (http://www.fotorola.com/uploads/8080631d80.gif)
ja verovatno zato sto nisam shvatio da si ti penelopa, i da tako dobro govorish(kucash) srpski Wink

aj daj malo shpanskog da te razumemo....

skroz se slazem sa vockicom.....zar je bitno kako izgledamo???....Ovde je bitno sta imamo da kazemo.

Uopšte ne mislim na lepotu. U ostalom, lepota izvire iz duše. Lepo je čuti da vas ima koji se i lično poznajete.
Ali, činjenica je da se čovek oseća slobodniji kad se skriva iza nečega i onda može da izjavi i ono što inače ne bi.
Ali može biti i da se maskom u stvari otkriva, jer izborom simbola u stvari, govori o sebi.
ja verovatno zato sto nisam shvatio da si ti penelopa, i da tako dobro govorish(kucash) srpski Wink

aj daj malo shpanskog da te razumemo....

He, he ti prepozna da ona lici na mene. Pre je licila Andjelina, pa vecina misli da je i ovo ona, a u stvari sve sam ja... lollollol
Meni je lepo pod mojom maskom, sto svi moraju da znaju kako izgledam roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:35 pm.