Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste se nekad pomirili sa nekim posle definitivnog raskida veze?
Da li veujete da drugi put moze biti bolje?
prvi put sam posle ovog raskida veze pozeleo da se i pomirim...

ne mogu reci da sam se ikada ruzno rastao sa nekom devojkom, i sa pojedinim sam se dugo cuo i pio kafu, na nekoj drugarskoj bazi...

ni sa ovom devojkom se nisam ruzno rastao, ali da budem iskren jeste me povredila nekim postupcima, i tom zeljom za rastankom, medjutim imam veliku zhelju da se pomirimo... znam koliko smo fantasticni i uspessniji kad smo zajedno... kao i koliko je sve lepse raditi s njom nego i sa jednom drugom... a i ona to za mene jos uvek tvrdi, ali pomirenje izbegava...

jako mi je stalo da cujem misljenja i iskustva drugih... da li sam ja lud sto zelim ponovo ili je to normalno kad je ljubav bila prava, a razlaz glup i bezrazlozan...
prvi put sam posle ovog raskida veze pozeleo da se i pomirim...
... a i ona to za mene jos uvek tvrdi, ali pomirenje izbegava...

jako mi je stalo da cujem misljenja i iskustva drugih... da li sam ja lud sto zelim ponovo ili je to normalno kad je ljubav bila prava, a razlaz glup i bezrazlozan...

Da je razlaz bio glup i bezrazlozan ona ne bi izbegavala pomirenje..., i vi bi vec bili ponovo u velikoj ljubavi...(tvrdi pazar, proveri ima li jos neko blizu nje) roll
Posle bezrazloznih svadja, nesuglasica, nikad se ne postavlja pitanje pomirenja. Ono je tu za dan, dva, najvise tri. wink

Posle pravog raskida, bez obzira sto se nekome ucini da nema razloga... nema pomirenja, barem kod mene...

(http://www.fotorola.com/uploads/b6ed70a6c6.gif)

Sreca da smo svi razliciti... TongueTongueTongue
Raskid može biti i dobar za jednu vezu. Privremeno razdvajanje vam daje šansu da malo smirite loptu, da razmislite o onome šta je škripalo u vezi ida promenite ono što promeniti možete (u glavnom kod sebe). Posle toga zaista ta veza može biti kvalitetnija. lol
Veruj, imam iskustva.
ako je definitivan - ondaK je definitivan :?:

mada se nesto setih sad Milene Dravic u "nije lako sa muskarcima" i njenog cuveno-definitivnog "NE DOLAZI U OBZIR" lolwink
Ne znam ti ja to u ranijoj istoriji sam imao losa iskustva sa mirenjima posle raskida...
...raskid je dobar, da ga nema, trebalo bi ga izmisliti :!:
...svi smo mi danas malo kuwcheviti, i mushki i zeMshke, pošto smo fini, ponešto u vezi i popustimo, ali za zajednički život obično treba puno više. Obično smo mi svjesni toga, ali se ide logikom: dosta sam popuštao, hoću da malo ide i po mome, pogotovo što sam 100% u pravu. Da se to riješi bez raskida, čitav život bi sebi zamjerili zbog toga i mislili bismo da nas i partner zbog toga manje cijeni, zato što je rješenje bilo nametnuto. Međutim, ako raskinemo, a stvarno nam je stalo do partnera, spremni smo i sami sebe promjeniti (dakle, ne mijenja nas partner) da bi nastavili vezu. Veza se nastavlja, ali sa kvalitativno drugim osobama, osobama koje imaju jednu veliku bitku iza sebe. U toj bitci su bili na istoj strani, htjeli su da sačuvaju vezu, i uspjeli su; nema poraženih, svi su pobjednici, a prebrođena zajednička nevolja nevjerovatno zbližava ljude i stvara međusobno povjerenje.
...raskid je dobar, da ga nema, trebalo bi ga izmisliti :!:

lollollol
rum_punch(manki)live.com
Zasto citati knjigu koju ste vec procitali? shock
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Tako je, treba je odmah baciti u džubre...ili makar zaviti shock

lollollol

el sarmu? shock

el samu? shock

jok, s drugaricom... shock
svaki put je bolje... s nekom novom... winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:21 pm.