Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

... da cujemo ko sta voli, da vidimo koliko imamo sportski nastrojenih, a koliko gledalaca sporta...

evo da pocnemo od mene...

najvise volim Skijanje - sloboda na najvisem nivou... ne treba mi ni ski lift, ni ultra oprema, samo padina uz koju se mogu uzverati, i snega da se mogu na skijama spustiti do podnozja ili blizu bar...

inace se najvise bavim plivanjem, trcanjem, basketom, fudbalom jer su dostupni tokom cele godine, na Adi, kosutnjaku, bazenu, u balonu... sto opet ne znaci da se tokom cele godine i bavim njima...

da cujemo vas...
Ja sam "pasivni" sportista roll Rekreativno, povremeno, upraznjavam sport. Plivanje, povremeno teretana, a najvise setanje psa lollol

Volim sport. U kuci imam sportistu, pa i pratim sportska zbivanja. Volim kosarku, vaterpolo, odbojku, tenis i hokej. To mogu da gledam i pratim. Smile
Kada imam vremena , na TV-u samo Eurosport pichi... Ali mator sam vec za sport , ponekad odigramo sa pajtosima partiju odbojke ili fudbala,ali ... Priznajem , ni "ono" ne radim vishe 3 puta na dan , kao nekada...
najvise se bavim razgibavanjem prstica kuckajuci po forumu wink
Rukomet i streljastvo....nekada trenirala......

Sada, rekreativno teretana i bicikla po adi...
Volim svasta ali vise da gledam lol
malo sam voajerski nastrojen prema sportu lol
Najvishe volim odbojku :!: (nekada trenirala).

A, rekreativno se bavim plivanjem, aerobikom, trchanjem, voznjom sobnog bicikla... no, ne sve to u isto vreme, nego kako sam raspolozena za neshto od ovog.
Fudbal, kosarka, ali samo gledam i to redovno, najcesce i jedino se bavim plivanjem preko leta...
Od kada sam prestala odbojku da igram.... isključivo ispijanje kafe po
kafićima... to mi je omiljen sport 8)
rukomet broj 1. igram ga profesionalno. tuca do besvesti. pravi sport za relaksaciju i izbacivanje negativne enrgije. modrice i podlivi se ne racunaju. :D
kosharku obozavam... kapoeru treniram... planinarim kad imam free vremena...
Ma pecati ribice nema lepšeg sporta
(http://www.popcrunch.com/wp-content/uploads/2009/04/goofy-500-x-5721.jpg)
Sve sto se koristi po snegu znam da vozim.Skijam od desete godine,od pre sest godina cerka me naucila snowboardi od tada me nista drugo ne zanim.Cak sam zapustio i planinarenje a pentram se od svoje trinaeste.
Motocikl vozio dok me nisu polomoli u saobracajki,do 1988.god.
Od 1993.god. ucestvujem u organizaciji Povlen reli-teski ispiti za terenska vozilaDosta od mene.
...ja sam za umne spor(t)ove - volem znoj(enje) (bez) uma(ranja)!

wink
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:19 am.