Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sigurno ste vec culi da se u nekim pesmama poznatih grupa (Led Zeppelin, Queen) mogu cuti odredjene poruke, ukoliko se pesme slusaju unazad. Nisam ni pokusavala da slusam muziku unazad, ali sve mi to deluje pomalo....hm... Ljudski je mozak neverovatan, i u stanju je da sam isfabrikuje stvari koje mu se sugeriraju, a sta vi mislite o tome?
....o I think to my self
what a wonderful world
uuuuuuuuu yeeeeeeee.....

Više volim da razmišljam o gornjim stihovima nego o sublimiranim porukama u nekim od pesama tih grupa, a da naš mozak može svašta da nam uradi to je tečno koliko i da je danas padala kiša u NS, a jeste.
Pazite kako razmišljate, jer celi vaš život je oblikovan vašim mislima.
i u stanju je da sam isfabrikuje stvari koje mu se sugeriraju, a sta vi mislite o tome?

Upravo tako, mislim da su to ortodox gluposti... Dokoni ljudi se svacim bave... Wink))
"Zaludan pop i goveda krsti" Smile
"Zaludan puz i goweda podyebaVWa"...i takO..
...a sXa E biLLa tEmmA????? :op
"Zaludan puz i goweda podyebaVWa"...i takO..
...a sXa E biLLa tEmmA????? :op

Podje*avanje, a sta bi drugo?! Wink
vampirice vidi ove krvopije zaludne......ma shta bi mi bez njih i pod*ebavanja..............
.........i tako.........
Sto ne slusas house-i postanes deo tima!!Smile))

Ja sam u skoli ucio ruski-tada je to bilo INN!!Smile)
Ima i pesama sa savim jasnim porukama, obrni okreni ispadne isto...

Najlepši primer je Džoni Štulić i:
"Fafala si mi ti hvala ti, o la la la, la la, la la..."
Najlepši primer je Džoni Štulić i:
"Fafala si mi ti hvala ti, o la la la, la la, la la..."

Da, da......cccc.....
barem yOy S" cXoEk zaFaLiJo....i takO..
barem yOy S" cXoEk zaFaLiJo....i takO..

...za*aLiJo.... i tako TO!!! Wink))
To da cujes skrivenu poruku kada pesmu pustis unazad, pali samo u losim teenage americkim filmoviva, ili u isto tako losim hororima. Smile
Ja sam pustio jednu pesmu unazad od grupe "Satans bride" i bio sam ubeđen da čujem glas koji mi poručuje "SLUŠAJTE CECU"
Ja sam pustio jednu pesmu unazad od grupe "Satans bride" i bio sam ubeđen da čujem glas koji mi poručuje "SLUŠAJTE CECU"

That is so mean of them!
"SLUŠAJTE CECU"

O, neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:45 pm.