Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

A zašto tako "tiho" pišeš? Wink

postovati sve forumase,
lollollol

Potrebna su mi neka pojašnjenja:

1.Šta znači "postovati sve forumase"; je l' to ono kad otvorim nekoliko desetina glupih tema, pa kad god dođem na forum, ja kuckam gluposti po tim svojim temama, samo da bi među "poslednjim diskusijama" što više bilo moje gluposti; ujedno, na tuđim temama se kačim sa glupostima nevezanim za temu i tako je miniram, tako da bi moje glupe teme izgledale manje glupo :?:

rollrollroll
rum_punch(manki)live.com
UUUuuuuuuu , jbt , al si se Ti naostrila... NE , TREBA DA NAS STAVITE ODMA U GASNU KOMORU.....

postovati sve forumase,
lollollol

1.Šta znači "postovati sve forumase"; je l' to ono kad otvorim nekoliko desetina glupih tema, pa kad god dođem na forum, ja kuckam gluposti po tim svojim temama, samo da bi među "poslednjim diskusijama" što više bilo moje gluposti; ujedno, na tuđim temama se kačim sa glupostima nevezanim za temu i tako je miniram, tako da bi moje glupe teme izgledale manje glupo :?:

rollrollroll

Lepo pišeš... wink
Pozzzz......

postovati sve forumase,
lollollol

rollrollroll

postovani clane!

citajuci tebe na tren mi se ucinilo da si ustvari moj dvojni nick i da sve sto pises, ustvari ja pisem ali sam shvatio da nisam ti... Wink

pa...
mislim da moderno forumsko iskustvo daje svima jednaka prava koju odredjuju sami moderatori.
na slabo moderisanom forumu na srecu ili na zalost prava su neogranicena, sto se tice odstupanja od teme i broju postova.

verujem da nijedan clan nije u stanju da striktno odredi sta je spam, glupost ili promasaj teme a da svaki mod isto to ``zna`` da odredi - ima prava.

smatram da je jedini nacin obaranja spamova, zadavanje kvalitetnih tema. medjutim brzo se uvidi da ovaj forum nije zreo za kvalitetne teme...
prema tome mislim da u cilju mirnog suzivota moramo se trpiti.
naravno ovo ne pisem tebi, vec samo generalno razmisljam o kvalitetnom forumu s obzirom da sam par puta bio u iskusenju da pokrenem svoj sajt.

dobro ti nama dosao! :D

postovati sve forumase,
lollollol

rollrollroll

shock Brate mili... Pa, ja se duboko izvinjavam, sto se zezam... rollwink
ovaj forum nije zreo za kvalitetne teme...

Biteru, nemoj tako... cry kako nije zreo, vidiš da se ubismo od pokušaja da se vratimo na zadatu temu... samo je problem što nam misli lutaju... wink

Naša mašta može svašta, i to je baš draž koja nas zadržava :D

Obožavam isčitati gde ostale forumaše mašta odvede lol

postovani clane!

citajuci tebe na tren mi se ucinilo da si ustvari moj dvojni nick i da sve sto pises, ustvari ja pisem ali sam shvatio da nisam ti... Wink

pa...
mislim da moderno forumsko iskustvo daje svima jednaka prava koju odredjuju sami moderatori.
na slabo moderisanom forumu na srecu ili na zalost prava su neogranicena, sto se tice odstupanja od teme i broju postova.

verujem da nijedan clan nije u stanju da striktno odredi sta je spam, glupost ili promasaj teme a da svaki mod isto to ``zna`` da odredi - ima prava.

smatram da je jedini nacin obaranja spamova, zadavanje kvalitetnih tema. medjutim brzo se uvidi da ovaj forum nije zreo za kvalitetne teme...
prema tome mislim da u cilju mirnog suzivota moramo se trpiti.
naravno ovo ne pisem tebi, vec samo generalno razmisljam o kvalitetnom forumu s obzirom da sam par puta bio u iskusenju da pokrenem svoj sajt.

dobro ti nama dosao! :D

Postovani clanu,
A ti bi vec nakon toliko godina, trebao da znas, kako ovaj forum funkcionise. Wink Ovde vrede sva ona pravila, koja nisu zapisana u pravilniku, tako da mi ne okrecite temu u ozbiljni pravaTZ i ne ispravljajte mi ovdI krivu Drinu... Tonguelol
ovaj forum nije zreo za kvalitetne teme...

Biteru, nemoj tako... cry kako nije zreo, vidiš da se ubismo od pokušaja da se vratimo na zadatu temu... lol

ja volim biti nezreo! Tongue
Evo, ovdI otvaram temu, kako bismo pozeleli dobrodoslicu svim novim clanovima, da nam se ne ljute, kako ih ignorisemo, a ujedno i da pozelimo srecan povratak nasim starim clanovima u novom ruhu. wink . . .

roll

Gde li ja tu pripadam . . . imam dosta staža na forumu . . . al' se osećam kao nov. :D

Ti bi da budes piJonir sa toliko postova ???? E nece moci. PiJoniri smo mi Mladiiii... lollollol
Danas, kada postajem forumas,
dajem casnu forumsku rec,
da cu marljivo pisati na temama,
postovati sve forumase,
i biti veran i iskren drugar,
koji stoji iza svoje pisane reci.
Da cu voleti nas forum,
da cu prijateljski razvijati sve nase teme
zbog kojih ovaj forum postoji
i da cu ceniti sve ljude ovog foruma,
koji zele super zezanje i opustanje!
lollollol

Jeeeeeeeeeeee.......ŽIVELA , ZDRAVA, SREĆNA...BILA NAŠA DRUGARICA!!! :D

PS: Iskreno se nadam da ce OD SADA ovo svi POŠTOVATI I PRIDRŽAVATI SE... rollwinklol
dobro vece

eve ja sam novi clan. ne snalazim se bas najbolje, ne znam jos da koristim sve opcije sajta, pa za sada malo tesko pisem.
svi se krijete iza nekih maski pa jos nisam provalio ko je ko...
Tonguewinkwink

Bas ti lepa slika... lollollol
Postovani clanu,
A ti bi vec nakon toliko godina, trebao da znas, kako ovaj forum funkcionise. Wink Ovde vrede sva ona pravila, koja nisu zapisana u pravilniku, tako da mi ne okrecite temu u ozbiljni pravaTZ i ne ispravljajte mi ovdI krivu Drinu... Tonguelol

Postovana clanice,
ja trenutno razmisljam o Moru a ne o Drini, mada i Drinu neizmerno volim i postujem, te joj ovom prilikom saljem :kissic:!
:D

shock Brate mili... Pa, ja se duboko izvinjavam, sto se zezam... rollwink

Sestro slatka...ja se duboko izvinjavam ako sam te povrijedio, trudio sam se da ostanem u temi, znam da će moj komentar prije izmamiti suze nego smijeh, ali....

P.S.: i samo da vam jos kazem, da je ovde skretanje sa teme skoro pa narodni obicaj. lol

...nakon ovakvog tvog komentara, pomislio sam da ćeš mi oprostiti moje raspoloženje u koje zapadnem kad god se počne komentarisati lijepo ponašanje na ovom sajtu.
Ruku na srce, da je ovdje manje napetosti, skoro svi ste vi ovdje sposobni onakav moj komentar usmjeriti u pravcu u kojem poželite, pa čak i odličan vic od njega napraviti.
Duboko se izvinjavam što sam, ne tvojom krivicom, tužan i žalostan.
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:54 am.