Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Josh da se pojavi kaladont na staro Grchkom ili Persijanskom sa Fenichanskim akcentom(bem ti vezu) i to je to.......evo spremam se da vam otvorim temu o rudnom bogatstvu Tanganjike(da nije onih dama vishe vas nebih ni chitao)....
...ma nemoj tako, kako mosh napadat najbolje chlanove foruma, to se oni malo iscrpli, docho mozak na rezervu,...ebi ga, kad moraju biti pametni za 100 tema, a svi ostali gloopi,... pa ko che to kvalitetnije,...
shockshock

...srecca pa nisi kucao boldiranim slovima i nekom drecheccom bojom fonta....ovako ima shanse da ostanesh neprimjeccen..
lollollol
rum_punch(manki)live.com
Imas stare dame i par pametnih ljudi,sta bi ti?
U rudare pa kopaj lol pozz
LaSex, oli Ti "oshishati" to lishce s` glavu, il` chekash jesen... rollwink
lollollol
...oli ti hoćeš chatovati, idi u pričaonicu!
rum_punch(manki)live.com
A, ti svrati malo vishe da nam popravish prosek!
A ne iz prikrajka da nas posmatrash i da se ne odazivash na poruke i pozive... wink

Namnozzila se glupost, mozzesh i sam da vidish... Istice se na razne nacine i ne mozze biti neprimecena a srazmerna je vrlo cesto broju postova, casti izuzecima a ti verovatno znash na koje mislim... Smile

No, ne bi ona meni toliko smetala kad ne bi bila tako agresivna. Znam neke clanove koji zbog toga i ne dolaze a zahvaljujuci predanom radu uprave i nekih mnogo dragih likova vishe nema ovdI... I tako...
Ne znam sha bih ti drugo vishe rekla sem da te bude vishe i da se borimo protivu - kako god to nazvali- wink
...osim ako ne udari kakva pošast...
UnhappyUnhappy
rum_punch(manki)live.com
A, ti svrati malo vishe da nam popravish prosek!
A ne iz prikrajka da nas posmatrash i da se ne odazivash na poruke i pozive... wink

Namnozzila se glupost, mozzesh i sam da vidish... Istice se na razne nacine i ne mozze biti neprimecena a srazmerna je vrlo cesto broju postova, casti izuzecima a ti verovatno znash na koje mislim... Smile

No, ne bi ona meni toliko smetala kad ne bi bila tako agresivna. Znam neke clanove koji zbog toga i ne dolaze a zahvaljujuci predanom radu uprave i nekih mnogo dragih likova vishe nema ovdI... I tako...
Ne znam sha bih ti drugo vishe rekla sem da te bude vishe i da se borimo protivu - kako god to nazvali- wink

Dobro Ameli, lepo Ti to sve reche, al` ne reche najvaznije...
... na koju chlanicu si konkretno mislila?
Imenuj jbg, bilo bi 8) ... a , ne ovako da se ne zna ko "tera" chlanove s foruma, ko je tol`ko agresivan, ko... itd... roll
Mene Bok te, ne moz` ni jedan chlan oterati, dok ne odem sama ili ne budem banDovana 8) wink
Eto skinuo sam lisce lol

Lepo, lepo, em fino ... Smile , a ne `nak zbunasto ... Tonguewink
lollollol
Lepo vaspitanje mi nalaze da ne kazzem... 8)

Kako god ovo da citam, nekako mi ne zvuci kao kUmpliment... lollol

Kako god ovo da citam, nekako mi ne zvuci kao kUmpliment... lollol

Hmm svestan rizik stare dame mislim po stazu na forumu a ne po godinama ahh da zaboravio sa da kazem i pametne lol
Za dlJaku si se izvuk'o Šinko... lollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:43 am.