Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da vam ponude da spasete celu planetu, zaustavite ratove, sprechite glad, ukinete siromashtvo, sprechite bolesti, a da za uzvrat morate ziveti i umreti kao pustinjak, bez igde ikoga i niko da ne zna za vas, bez obzira shto ste spasilac cele planete, da li bi pristali???

Da li bi za dobrobit čovečanstva zrtvovali sebe???
Mislim da ne bih...imam sina kome sam potrebana, a oni koji su sjebali planetu, doveo ratove, neka se zrtvuju....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Eto, ja spasoh svet nekoliko puta i naravno osto anoniman, zato i ne znate da je svet već spašavan!
Skromnost mi je vrlina.
mislim da je zrtvovanje pogresan koncept, ali generalno da...
zeleo bih da uradim nesto sto ce ostaviti trajno pozitivne posledice na ovu planetu i ljude koji zive na njoj...

problem je sto bi se to bojim se brzo ponovo pokvarilo...
al za 100 godina bez gladi i siromastva, i na taj nacin skoro sigurno i bez ratova, da, odrekao bi se svih ljudi, i otisao da kontempliram na nekom vrhu u pecini...
Kao sto je surovo sto smo unistili svoju planetu, isto tako je surovo provesti zivot izolovano. Prosto nemam odgovor. Volela bih da mogu da pomognem, ali ne po cenu da ostanem do kraja zivota sama i izolovana.
Ne pada mi na kraj pameti... Wink
Sebicno, but 'ebi ga. Wink
NIKAKO ! Za gladnu decu na svetu bih snimio stvar kao "Band Aid" , neka im shalju hranu i potrebshtine , ostale politichke stvari , kao i "spashavanje sveta" , boli me kurac za to... Jel se neko uznemirijo od strani gradjani kad su nas bombardovali??? Ma j....m im ja mather u p.....u (I u guzu....) , jel su oni razmishljali shto nam j....u kevu??? Zhalim jedino decu koja gladuje , a ostali neka mi p..........e!!!!
a jel bi bio internet na tom pustom ostrvu? :D
SVakih sto godina nestane 6 milijardi ljudi, toliko se i rodi. Inflacija covecanstva, zivot nam ne vredi ni pisljiva boba.Covecanstvo je cir na dupetu planeti zemlji.Ne prodje ni jedan minut da svaki od nas ne napravi neku stetu. Mi smo vrh bioloskog lanca, konzumenti, a ne stvaraoci. Ne treba nas biti. Ali eto Bog nam dade na slobodu da se izzivljavamo i pustosimo planetu, dok se ne podavimo. Ziveti je luksuz. Neko moze da ga priusti sebi, neko cak ni to nije u stanju. Ipak, ko nam brani, pa zivimo veselo Smile
a jel bi bio internet na tom pustom ostrvu? :D
SVakih sto godina nestane 6 milijardi ljudi, toliko se i rodi. Inflacija covecanstva, zivot nam ne vredi ni pisljiva boba.Covecanstvo je cir na dupetu planeti zemlji.Ne prodje ni jedan minut da svaki od nas ne napravi neku stetu. Mi smo vrh bioloskog lanca, konzumenti, a ne stvaraoci. Ne treba nas biti. Ali eto Bog nam dade na slobodu da se izzivljavamo i pustosimo planetu, dok se ne podavimo. Ziveti je luksuz. Neko moze da ga priusti sebi, neko cak ni to nije u stanju. Ipak, ko nam brani, pa zivimo veselo Smile

VEOMA cenim gospodina iznad mene , nije kao ja , pishe kada ima shta
napisati.... A to uglavnom uradi veoma inteligentno.... Gospodine , ja Vam skidam kapu.... Respect....
Nije problem u Srbiji,mi radimo i radjamo decu tek toliko da bi opstali, ili jos manje.Problem su veliki kojima je udarila slava u glavu, pa se uzmuvali kao mravinjak kad sutnes u njega. Radjaju vojske zlih da porobe slabije, jednako zle, ali u malom. Nadajmo se boljitku za planetu, a kazu, da ce se nesto znacajno promeniti u drugoj polovini 2012.A i svetski rat je nagovesten, ovih godina, navodno cije popriste nece biti ovde. ko zna vise o tome, moze da otvori temu.
TRenutno, treba oformiti zajednicu balkanskih zemalja,moraju se i albanci uvazavati kao ljudi, ali treba zabraniti vise dece od dvoje po muskarcu. Posle toga podvezivanje semenovoda... Smile gobalno.
I smiriti budale da ne putuju, kad je najezda gripe,nema srece nigde vece, od one koju pruza zavicaj, sve ostalo je zrtva na oltaru pohlepe. Ko ima viska para neka se zapita zasto je to dozvolio sebi, sto je angazovao tudje zivote, tudju decu ako hocete, za sopstveno dobro,. Bolje takav da se pokaje i da kupi hranu za narodnu kuhinju.
Gospodine , neme se toliko dizati u IQ visine... Vi ste veoma inteligentan chovek , ali ja sam tijo samo da Vas pohvalim za inteligenciju... Thema je SPASILAC , da li Vi ovi post shto ja pohvalih , sebe tu nadjete tu negde????????????? ISKRENO , znate onaj fazon:
" Zashto Arnold Shvartnezeger nije dobijo glavnu ulogu u filmu Titanik?
Odgovor je jednostavan : "Pa SVE bi ih spasao..." Poshtovanje gospodinu...ISKRENO.....
Kad dodje do jako zajebanih situacija i kada je zivot najugrozeniji u ljudima proradi ono iskonsko tada se setite svega u ziviotu i beznacajnih stvari kao pred smrt i vecina ljudi tada daje sve od sebe da uradi sto bolje da plemenito ovekoveci taj zadnji krik iz duse.
Kod nekih pak preovlada strah i u tim situacijama cine sve da spasu sebe strah im suzava moc rasudjivanja pa su skloni greskama ali ni oni ne cine stvari da bi odmogli ostalima.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:05 pm.