Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Obradovao me jedan telefonski poziv... Smile :D
Nishta me nije rastuzilo 8)
Danas nisam tuzhan , a obradovalo me je da sam , nadam se , bolje upoznao jednu divnu osobu...
Obradovalo me josh to, shto mi se (izgleda), sreća osmehnula...
E, sad ste me vas dvoje rastužili. Taman sam mislio da mi je prošao jedan običan dan, al sad sam se rastužio zato što mi se ništa posebno lepo nije dogodilo.
Eto vama jeste.
To me raduje da bar nekom jeste.
E, sad ste me vas dvoje rastužili. Taman sam mislio da mi je prošao jedan običan dan, al sad sam se rastužio zato što mi se ništa posebno lepo nije dogodilo.
Eto vama jeste.

PSSSSSSSSSTTTTT! Nemoj da neko sazna...
Iskreno , tema je bila da li veza preko neta mozhe da uspe , ja sam velikim slovima napisao DA,DEFINITIVNO... Zhelim svakome ovo shto sam ja osetio , jer je to lepo , a zli jezici mogu da duvaju u frulicu... Ako se dvoje ljudi po bilo kojem kriterijumu slazhu , zashto ne bi probali? Tu smo da se zezamo , shalimo , ne svadjamo , i ako se nadjemo na istoj frekvenciji , upoznamo , zagrejemo , zaljubimo... Neka mi neko sa foruma kazhe da to nije lepo... Zato smo tu... Da se druzhimo , volimo , zezamo ... zaljubljujemo... Ako je neko protiv ovoga shto sam napisao , ...
Eto vama jeste.

Pa sad` reci da se nisi obradovao !?! Tonguewink
Pa da, obradovao sam se!

Evo i od jutros se radujem što sam već punih mesec dana sa vama na ovom forumu.
Baš imam lep osećaj.
Eh da je vishe osoba na forumu koji zrache TOLIKU pozitivnu energiju kao Ti....Ti se radujesh zbog drugih osoba , shto je divno... I VEOMA RETKO!!!!
1. Ništa što bi bilo vredno pomena......................Smile))
2. Da se ne povanljam...................Smile))
2. Da se ne ponavljam...................Smile))
3. strogo je zabranjeno kopirati tuđI postoFI.....................Smile))

FI, što mi to poznato zvukuje....................Smile))
2. Da se ne povanljam...................Smile))

Mućo, pa nEsam ga kopirala, moj je ispravan po slovcETima. Ti se slobodno povaljaj, ak' bas hoces.. lol Ovo sada je kopiranje. lol
lele, nije vaLda sam toJ napisala................... duboko se izvinjavam svim forumantkinjama i forumantima............. izletelo mi u sekundU...................Smile))
Sve ste teme sjb Mućo i Zlico evil ... bash znate da se zezate, tj. chatujete (kako reche onaj RumPunch...ili kako mu je vec nik...) 8)
lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:11 pm.