Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...josh neku temajlu???
Chisto ono, da bih bila "na naslovnoj strani"- kako to vi kazete, ili da sam najdominantnija , ili... jer ja to ne mogu ostvariti u privatnom zivotu Unhappy , bash mi je to OVDE POTREBNO-IMAJTE RAZUMEVANJA Unhappy

lollollollollollollollollollollollol
Ochigledno da ste ovako neshto ili sl. zeleli, kako bih bila "izbachena" s foruma (ali razlog ne razumem, jer nikog nisam ni dirala ni vredjala - za razliku od mnogih shta meni rade non stop...otvarajuci 1001 nik, itd. , itd...), pa eto mozda vam se ZELJA I ISPUNI :!: Smile
U svakom sluchaju ostajte mi zivi, zdravi, pametni...
CIAO!!! Smile
Jesam li ja jedina plavusa ovde i temu shvatila kao parodiju na sve priglupe a opet nama drage teme, ili ???? rolllollollol
Jesam li ja jedina plavusa ovde i temu shvatila kao parodiju na sve priglupe a opet nama drage teme, ili ???? rolllollollol

...jesi....ovo nije parodija, ovo je još jedna od mnogih njenih glupih tema..
lollollol
rum_punch(manki)live.com
Fala , sad mi je lakse kad znam da sam jedina winklollollollollol
Ovo nikud ne vodi Nikita progutaj ponos i poslusaj vecinu koja je dobronamerna isto toliko koliko i ti za sebe tvrdis da jesi,ako jesi
ne mozes da se oglusis na neke stvari..........
Ali ona nije ni jednog clana ovog forumskog drustvanceta naterala da pise na temama koje je ona postavila,svojevoljno dodjemo, svojevoljno pisemo, iskreno, meni je vise muka od onih tema, zasto se devojkama gadi ili gde vole, i sta misle o ovakvom ili onakvom sexu ili jos gore teme jednog novog clana vrlo fashisoidnog sadrzaja , pa ponekad svratim i lanem nesto, i nemam nameru da pljujem ni po kome,ni zbog cega...peace! 8)
Ja ne kazem da su one lose i da ne trebaju da postoje,necu reci da su neke njene lose ali ne treba ih praviti 1000 kad ih vec ima dovoljno dominiraju ovde.

E ovde se vracam u sudbini"ceznju za smrcu
zelju za opstankom
zudnju za slobodom
i volju da se poklonis sudbini
kao na dlanu
"

Sam kvalitet teme ce je odrzati na povrsini ili ce se zagubiti spontano bez ljutnje,nervira me beskonacno kliktanje i dizanje tema iz mrtvila i potiskivanje svega drugog samo zato sto su tvoje i zato moraju beskompromisno plaviti Forum bez obzira sto ljudi nisu voljni da samo o tome kuckaju.

Koliko je mojih tema zavrsilo u recycle bin-u foruma jer ljude tada nije interesovalo pa sta to im je bila
sudbinai gotovo idemo dalje teme i ovako na kraju moras postavljati u kompromisu sa ljudskim sluhom,voljo,zeljom i potraznjom ne mozes ih postavljati samom sebi jer tu kolektivnog duha nema.sledi pitanje ako nije tako Koji ces ti kurac tu :?:
Ja ne kazem da su one lose i da ne trebaju da postoje,necu reci da su neke njene lose ali ne treba ih praviti 1000 kad ih vec ima dovoljno dominiraju ovde.

E ovde se vracam u sudbini"ceznju za smrcu
zelju za opstankom
zudnju za slobodom
i volju da se poklonis sudbini
kao na dlanu
"

Sam kvalitet teme ce je odrzati na povrsini ili ce se zagubiti spontano bez ljutnje,nervira me beskonacno kliktanje i dizanje tema iz mrtvila i potiskivanje svega drugog samo zato sto su tvoje i zato moraju beskompromisno plaviti Forum bez obzira sto ljudi nisu voljni da samo o tome kuckaju.

shock ti tako o mojim temama! shockshock a naravno da je dobro da su blondy teme winklollollol

Koliko je mojih tema zavrsilo u recycle bin-u foruma jer ljude tada nije interesovalo pa sta to im je bila
sudbinai gotovo idemo dalje teme i ovako na kraju moras postavljati u kompromisu sa ljudskim sluhom,voljo,zeljom i potraznjom ne mozes ih postavljati samom sebi jer tu kolektivnog duha nema.sledi pitanje ako nije tako Koji ces ti k***c tu :?:

Mislim da se tamo u tom recycle binu druzU s mojima winklollollol
Sam kvalitet teme ce je odrzati na povrsini ili ce se zagubiti spontano bez ljutnje,nervira me beskonacno kliktanje i dizanje tema iz mrtvila i potiskivanje svega drugog samo zato sto su tvoje i zato moraju beskompromisno plaviti Forum bez obzira sto ljudi nisu voljni da samo o tome kuckaju

Bravo la Sex, sve se uzzdrzzavam da opletem i opljujem ali mislim da cu pokleknuti...
Ima dosta mojih komentara koji idu u prilog ovom tvom, josh dok se prashina nije digla...
I npr repliciranje samoj sebi, beskrajno postova sa nepostojanjem sadrzzaja u njima (a svojevremeno smo Belu zbog iste stvari opleli a to je bilo pre 3 god) i tako dalje...

Sexy, nije tako blago kako ti predstavljash... Cenim tvoje pokushaje ali mislim da su ljudi dovoljno tolerisali, ovo traje vec duzze vreme, a znam pouzdano da mnogim ljudima to smeta, samo shto su retki odlucili da progovore i tako...
E nek je tako ako neko bude preturao po kanti mozda se obraduje lol
Ali ona nije ni jednog clana ovog forumskog drustvanceta naterala da pise na temama koje je ona postavila,svojevoljno dodjemo, svojevoljno pisemo, iskreno, meni je vise muka od onih tema, zasto se devojkama gadi ili gde vole, i sta misle o ovakvom ili onakvom sexu ili jos gore teme jednog novog clana vrlo fashisoidnog sadrzaja , pa ponekad svratim i lanem nesto, i nemam nameru da pljujem ni po kome,ni zbog cega...peace! 8)

...potpuno si u pravu, slažem se sa tobom, i podržavam relaksirajuće teme, uopšte se ne smatram toliko dubokim da bih ih ignorisao, ima i njenih tema koje su baš zgodne, opuštajuće, a ako su komentatori nadahnuti, treba biti baš maher pa uskočiti. Samo, nije mi drago forsiranje i pretjerivanje, ali sam svjestan da ovaj sajt nije moj. Ipak mislim da je pretjerivanje tiranija.
Borim se samo za to da se na drugim temama ne kvari nit ako je ima, ako je trenutno nema, ma opušteno, tu smo da se relaksiramo, ali s mjerom, ipak je tu temu neko postavio s nekim razlogom.
ALI nikad neću tolerisati drskost i bezobrazluk.

wink
rum_punch(manki)live.com
ne kaže se drskost i bezobrazluk, već drskos i brezobrazluk......................Smile))
ne kaže se drskost i bezobrazluk, već drskos i praziluk......................Smile))

rollwinklollollollol
mislila si na prazilukac?........................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:07 am.