Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto napadamo jedni druge ovde na forumu, a Bogme i u zivotu, zbog manjka kreativnosti kada smo svesni cinjenice da covek nije jednako produktivan tokom zivota,a sada u vreme godisnjih odmora mozda jos manje!?...ovde smo da bi se druzili ako je moguce duhovito i bez teskih reci a da opet razmenjujemo misljenja ...tolerancije cini se fali upravo kada je leto, kada smo iritirani vrucinom ( neki i kisom koliko cujem),zasto je to tako? roll
Ko se napada ha? shockshock
Šta sam propustila?
Ja ne znam zašto je to tako, ja znam da sam ja najtolerantnija od sve djece! lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Stvari su ocigledne.

I ne tolerancija po svaku cenu... Jer to dovodi do stanja koje ni ti ne bi zzelela...
Tolerancija....ne ide zajedno sa danasnjim trendom

Stvari su ocigledne.

I ne tolerancija po svaku cenu... Jer to dovodi do stanja koje ni ti ne bi zzelela...
Ko se napada ha? shockshock
Šta sam propustila?
Ja ne znam zašto je to tako, ja znam da sam ja najtolerantnija od sve djece! lollollol

jesi, odmaK posle mene winklollollollol
E ovako je počelo:
Tema: Kuća ili stan, strana 7

26.06.

Nemoj da se pozivas na gotovo, Nikliticu. Tri stuba kuce pocivaju na dobroj zeni,budi prisutna, budi u toku, budi pri ruci

27.06.
Nemoj da se pozivas na gotovo, Nikliticu. Tri stuba kuce pocivaju na dobroj zeni,budi prisutna, budi u toku, budi pri ruci

Aje ti ne shuketakj gluposti ! Ja bih pre cutala no da bi tek neshto "napisala! " :x :x :x

I dosadan si brate, prateci moje postove :!:

:!: :!: :!:

...pa onda...
27.06.

Aje ti ne shuketakj gluposti ! Ja bih pre cutala no da bi tek neshto "napisala! " :x :x :x

...ružno, ružno i puno umišljeno, ovako nećeš nikad postati najveća zavodnica na forumu....i mene si nedavno optužila da te pratim...mislim da se paranoja da izliječiti:!:
crycrycry

...ružno, ružno i puno umišljeno, ovako nećeš nikad postati najveća zavodnica na forumu....i mene si nedavno optužila da te pratim...mislim da se paranoja da izliječiti:!:
crycrycry

Od*ebi gari .......... vozdra :!: :!: :!:
8)

:!: :!: :!:

...je l'ovo treba tolerisati,...je l'treba još?
rum_punch(manki)live.com
Vrucina i vlaga u kombinaciji daju netolerantne ljude winklollollol opustite se ljudi, pa ovde smo da se salimo i lepo druzimo,ponekad skrenemo s puta neku ozbiljnu temu,ne sto ih ne volimo nego sto smo takvi ljudi pozitivno blesavi, ne svi ali nas ima winklollollol
Jbg-a ja sam se istresao nasiroko na ovu temu ne bih se ponavljao
samo bih rekao da ljudi moraju da se ujedine u nekoj ideji i da
je drze dosledno kada se napravi takav zdrav temelj ne moze se lako srusiti sa strane moze se jedino srusiti iznutra.
Povremeno dodje do "varnica", pa prodje. Ipak, sve ovo podseca i na druzenje uzivo, pa valjda zavisi i od raspolozenja, trenutka, dosade. Ima ljudi koji uzivaju da nekog vredjaju, omalovazavaju, a ima i onih koji nemaju mere, pa guse, dave, nasuprot njima su oni koji su malo nervozni, pa im to smeta i tako u nedogled.
LaSex je dobro rekao, jedino udruzzeni se mozzemo boriti protiv stvari koje ocigledno vecini upadaju u oci... Mozze se povremeno zazzmuriti na iste, ali trajno ne i nikada... to dovodi, kao shto rekoh do situacije u kojoj bi dobar broj ljudi otishao sa ovog mesta, a ja znam neke koji su to i uradili...

Ne treba skakati na prvu loptu, ali ne treba ni biti slep kod ociju...
Bice da ti je guza ipak slabija strana a pamet jaca lol
lollollol Ima Zlica fotkicu iz RL, hahahah sve mozz' da se proveri... TongueTongue 8)

I ne diraj mi guzu, grrrrrr evilevil 8)
Ko je dira ?to je KONTRAGUZA , ja falim i falim i pamet sta ces lepse :?: wink
Zekim te malo... Tongue Ko je rekao Kontranapad?! shock 8)

KONTRAGUZA , ja palim i palim i sta ces lepse

Mora da je mnoooogo dobro... Samo da ne izgori... TongueTongue 8)
OndaK cu da doovam,jel` bolje :?: lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:47 pm.