Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

To bese jedna vanbracna cerka koju su roditelji poklonili
forumskim pastirima, a ovi forumashi je odnegovali da
je upotrebe za rad. I tako je ona rasla kod njih bez odela,
bez hrane. Niko se od njih nije trzao niti mislio da gresi jer
su je tretiralai kao kakvu stvar. I tako je ona odrasla potpuno
sama, povremeno, kraduci od ovih bezgresnih ovaca hranu,
i podje u kradju ideja sa drugih foruma. i tako ona prenese sve
svoje telo i um i dushu na te kopirane teme i skonca tako sto
naljuti nekog forumasha koji ziveshe negde izmedju Bosanske
Krupe i Tuzle. i onda, kada je razoblicishe poceshe da je savetuju
i ako su do tada bez problema previdjali ovo zalutalo jagnje.
I ona sama se veoma obradova klicajuci i vikajuci da da sada sam
napokon sa vama kada me terate; neka ste do sada i terali segu sa mnom i postavljali postove na moje teme ja se tek sada osecam
obasuta vashom ljubavlju i miloscu. Neka ste se i ranije pravili da
vam je stalo i izmiljali nickove koji su me proganjali i cinili strasne
stvari mom profilu - ja vas tek sada volim neizmerno kada poceste da me prezirete.

"Bezgranicna je ljubav forumska"

Sada i uvek i u sve vekove vekova, amAn

wink
Ja licno nemam nista protiv,ne mrzim ne smatram zalutalom pojavom
vec samo prekorevam neke postupke koje vode u sukob a odredjenu osobu u situaciju koju si slikovito opisao.
Ne bih voleo da je nema,niti da ne postavlja teme stvar je samo reakcije na dobronamernu kritiku.
...mislim da je prezir jedna opasna maska ove civilizacije...ništa ne rješava, kvari dušu i poziva na ne-akciju...to iskrenima i dobronamjernima nikad ne odgovara... :!:
...volim čiste račune, kažem šta mislim i zahtjevam odgovor,...svađa je samo jedna vrsta rasprave, a rasprave su uvijek dobrodošle, ako su iskrene, lišene sujete i ostalih gluposti dovode do neke istine i saznanja...previše volim istinu i saznanje da bi ih bilo čemu podredio... wink
rum_punch(manki)live.com
...mislim da je prezir jedna opasna maska ove civilizacije...ništa ne rješava, kvari dušu i poziva na ne-akciju...to iskrenima i dobronamjernima nikad ne odgovara... :!:
...volim čiste račune, kažem šta mislim i zahtjevam odgovor,...svađa je samo jedna vrsta rasprave, a rasprave su uvijek dobrodošle, ako su iskrene, lišene sujete i ostalih gluposti dovode do neke istine i saznanja...previše volim Micu i Micu Da bi ih bilo čemu podredio... wink

joj, u srce si me gano...............Smile))
I ja sam uganuo srce na forumu lol
...volim čiste račune, kažem šta mislim i zahtjevam odgovor,...svađa je samo jedna vrsta rasprave, a rasprave su uvijek dobrodošle, ako su iskrene, lišene sujete i ostalih gluposti dovode do neke istine i saznanja...previše volim istinu i saznanje da bi ih bilo čemu podredio... wink

Postoje osobe sa kojima nema potrebe rashcishcavati racune... Ne zasluzzuju ni najmanji osvrt i troshenje energije... Svaka rec je suvishna i ispricana... Takvi zasluzzuju ili prezir ili ignorisanje...

Rasprave su dobrodoshle kod ljudi do kojih mi je stalo... I samo kod njih, nekada me slabost odvede i u raspravu sa ljudima koji upadaju u drugu kategoriju, a to je vec moj problem... Smile

I ja ljubim istinu, al' ne po svaku cenu... Nemam energije za bacanje... Smile

p.s. Real, zaista si neponovljiv i jakko sam srecna shto si se vratio... Mada sam to i znala... wink
Postoje osobe sa kojima nema potrebe rashcishcavati racune...

kaži to Dragašu i Zokiju, pa da viš da l će preživiš.................Smile))
Postoje osobe sa kojima nema potrebe rashcishcavati po stanu ili kuci

kaži to Dragašu i Zokiju, pa da viš da l će preživiš............oni sami volU da ciste vise nego leba da jedu.....Smile))
el tebe Adminka zaposlina ki kolektora na forumu?......................Smile))
el tebe Adminka zaposlinavi ki kolektora na forumu?......................)

Ne znam kUj ti je taj slinavi kole ? rolllollollol
xaxaxaxaxaxa naćera mi suze na oči.........................Smile))
jel to seckas prazilukac pa ti ljuto ? lollollol
Forumski drugari, povedite racuna, Strasni Sud ce se obrusiti na vas... wink
Forumski drugari, povedite racuna, Strasni Sud ce se obrusiti na vas... wink

hm......... strasni sud................ el to jo5 sex u najavi?................Smile))

p.s. Real, zaista si neponovljiv i jakko sam srecna shto si se vratio... Mada sam to i znala... wink

...laskaš mi, nemam ja njegove konciznosti, a o britkosti da i ne pričamo (on siječe, koliko sam naslutio,...ja samo bodem cry )

...ebi ga, je l' ja šta promaši :?:
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:58 pm.