Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da Ti pravo kazem , mene uopshte ne maltretiraju... Prodji kroz taj period shto si nedavno proziveo , zaboravi ga , i uzivat cesh u tom neverovatnom osecaju kada Te jedna zena voli , a ne maltretira...
Ma one to nesvesno rade...ne uzI im za zlo Smile))) Voli ona tebe, samo se pravi lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Mozda je sadista, pa mislida je on mazohista. twistedlolwink
Ma one to besvesno rade... lollollollol

...i ja tako nešto mislim...k'o uostalom i sve drugo shto rade...

:? :? :?
rum_punch(manki)live.com
Ma one to nesvesno rade...ne uzI im za zlo Smile))) Voli ona tebe, samo se pravi lollollollol

Zna on...... nego se zabrinuo za svekoliku musku populaciju koja nema srece kao on. rollTongue
A može biti....a sve dok nam on ne razjasni zasto se oseca maltretiranim, mi možemo da postavljamo ovakve dijagnoze lollollollol
Klin se klinom izbija, tako da pocni ti nju da maltretiras, ako ne pomogne psihicki onda fizicki. Eh da, i uskrati joj sex da pati jos vise....
El je to ono ko se bije taj se voli? shock

. Eh da, i uskrati joj sex da pati jos vise....

UUuuuuuu shockshockshockshock brutalno brate, brutalno shock ne idi u tu krajnoS ziv ti sve!!! lollollollol
cek bre jel se maltretiramo ili zajebavamo? wink
Ama bolje ubiJ oma....ako smo se uozbiljili :? :? lollollol
-ZASTO ZENE UZIVAJU MALTRETIRATI MUSKARCE(PSIHICKI) :?: ??????? twisted
KRIVO-NE MISLIM U BRAKU ILI VEZI(TO SE PORAZUMJEVA) Unhappy
VEC OPCENITO!!!JA SAM SE RIJESIO DAVNO crycrycry

Zbog ne razumevanja i licnih strahova,zena ne moze da unisti muskarca a da ne unisti sebe...
Cesto toga nisu svesne dok vrag ne odnese salu....
Zena ne moze maltretirati muskarca osim ako joj on dozvoli... Ako joj dozvoli ona ce kad tad poceti jos vise to da radi, proverava gde je granica i sledi svoje interese... wink

Zasto si joj dozvolio ako ne uzivas u tome???? lol
mlad si prijatelju pa te zato kinje

vremenom postaju jos gore al mi stariji nekako oguglamo na to pa i ne obracamo paznju na zvocanja sto kasno dolazimo iz kafane ili nekog drugog provoda...
znas li da zene zive duze od muskaraca bar 8 godina

i to iz 2 raloga

1 . zene nemaju zene
2 . mi ih ostavimo da se same jedu pa im bude 10 puta gore

zato uzivaj

pre ili kasnije patice i one!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:57 pm.