Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste imali neko neobično iskustvo u snovima ili na javi, a to se ne može svrstati u objašnjive pojave?
Da li ste dizali telefonsku slušalicu i pre nego je telefon zazvonio, Niste krenuli na zakazano putovanje i (puj puj, pomeri se s mesta) avion kojim ste trebali leteti - pao (ne daj bože) i eto tako to?
Imao sam cudan dozivljaj u snu... kako se to bese zove... roll

A, da, setio sam se, mislim da to strucno zovu wet dreams oops tako nekako...

lollollol
Opet mesečariš pod tušem?????? shock
neko mi rece da more sve tajne zna...zato i ja uze taj avatarWink
Eto ja sam svoj dozivljaj ispricao, da cujem vase 8)
Hmmm... ja nikada ne mesečarim pod tušem wink
pre neko jutro me je jedna osoba pitala sto sam joj u 3h nocu poslao poruku... kako sam tad uveliko spavao rekao sam da nisam...
pogledam telefon, kad stvarno poslata poruka... reci koje su koriscene nisu moje reci... to jest nisu reci koje ja redovno upotrebljavam, uopste nije nacin mog izrazavanja.... ustao sam iz kreveta, i kako sam izasao u hodnik, odmah sam primetio nesto neobicno... kljuc je bio u vratima, a ja nikad isti ne stavljam u vrata, zato sto zakljucavam na gornju unutrasnju bravu, koja je bez kljuca... kljuc uvek stavljam na isto mesto, zajedno sa kljucevima od kola i novcanikom, i kljuc od kola i novcanik su bili na svom mestu, samo ne onako uredno kako ih obicno ostavljam....

i dalje uopste ne mogu da se setim da sam poslao poruku, jos manje u 3h ujutru, kad sam uveliko spavao, a tek tim recima kojim je otkucana...
Pa, jesi li u snu napisao nesto lepse nego uobicajeno? roll

lollol
Pa, jesi li u snu napisao nesto lepse nego uobicajeno? roll

lollol

Hahahaha... ti bi da se preorjentišeš??? winklol
Sta znam vezano za ovo iznad u fazama plitkog sna sanjam telefon da ce zazvoniti i ko zna sta jos i on zazvono i probudi me,tako ne mogu da se setim svega kad se setim napisacu.
Molim te lepo, pojasni to malo, da vidim da li si mislila na ono sto sam ja pomislio winklollol

Ovo je za More, uleteo mi La Sex roll
uleteo mi La Sex roll

ja sam sanjala nocas da me dragi prevario sa nekom dobrom ribom, izgleda da mi se delimicno ostvaruju snovi lol
Tata Freud je rekao da je najzdravije spavanje . . . bez snova. rollwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:21 am.