Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ljubitelji muzike, zelim da vidim vase misljenje ? ? ?

Moj licni stav : u naslovu teme a detaljnije u komentaru teme "Sta sam nocas propustio" koju je postavio fuda ! ! !
Pobjednicka pjesma je , UZAS. Ne mogu vjerovati, ali dobro, sta je, tu je.

Zadovoljna sam nastupom svog Sarajlije Harija, bio je fantastican, naprosto.....nemam rijeci. I presrecni smo mjestom koje smo zauzeli....3 VELIKO mjesto.

Dopali su mi se sljedeci izvodjaci : Rusija, Ukrajina, Grcka, Svedska, Hrvatska.....Wink))
Pobednicka pesma je vise nego UZAS...mada,ukusi su razliciti...
Moj stav o tome si već video! Pesma,scenski nastup ne liče ninašta! Pre bih se reklo da su ih pokupili sa "SUSRETA SELA" u Finskoj! Kao što reče Stasenjka-PRAVI UŽAS! Bilo je tu i dobrih pesama:BiH,Grčka,Rusija,Švedska...
Lično nemam ništa protiv metal muzike, čak volim da slušam neke grupe, soft varijantu. Ali ono sinoć je bilo jasna poruka šta čeka svakoga ko uđe u EU...

666 i 999
zlo i naopako...
Lično nemam ništa protiv metal muzike, čak volim da slušam neke grupe, soft varijantu. Ali ono sinoć je bilo jasna poruka šta čeka svakoga ko uđe u EU...

xexexexexexe..........
Ono je sramota.Ko je pobedio jezivo.Na sta lice,mislim da to majka ne moze da voli.
Rusija je bila moj favorit!!!!

Zamalo Ivona, zamalo......da, bili su super. Wink)))
Hmmm...

A nikome od vas nije palo na pamet da pogleda stvar sa druge strane?

Pobednici, naravno, u privatnom zivotu ne izgledaju onako...to je bilo samo za paradu, za to vece...

A nije sluzilo tome da oni iskazu svoje izopacene ukuse vec da pokaze kuda ide ovaj svet i kakvi smo to ljudi i sta je za nas najbolje... Sve sto je ludo, nenormalno, bolesno, kretenski.

E pa ti pobednici su samo iz ovog razloga tako izgledali.

A pesma kao pesma, da vam je neko pustio na radiju, ne biste rekli da je toliko losa.

Btw, ne slusam metal, rock, hard core, i sta je vec to,cisto da se zna.
Nije poenta u tome sto su tako izasli na scenu i pobedili...
Vec zasto su svi glasali za njih?
A nije sluzilo tome da oni iskazu svoje izopacene ukuse vec da pokaze kuda ide ovaj svet i kakvi smo to ljudi i sta je za nas najbolje... Sve sto je ludo, nenormalno, bolesno, kretenski.

Tačno, tako nešto sam i ja zaključio, ali sam izneo zapažanje iz mog ugla...

Vec zasto su svi glasali za njih?
E, to je definitivno dobro pitanje. Valjda baš zato što su se toliko razlikovali? Možda je to neki globalni bojkot onoga u šta se izbor za pesmu pretvorio?
Možda je to neki globalni bojkot onoga u šta se izbor za pesmu pretvorio?

U debilizam, koliko je krasnih pjesama bilo.....Rusija, Svedska, Ukrajina.....eh, debilizam, debilizam.....Unhappy((((
Hely, jos jednom hvala i dobila si 5.. Wink)
KIss
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:30 am.