Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Caskanje uz sporet, razmena recepata, saveta i ideja.
povrce u mikrotalasnoj, kad dodjem s posla wink
danas sam jednostavan... grilujem povrce u rebro-tiganju...
a meso na teflonu, 250gr pileceg belog, nisam obozavatelj, ali me nutricionista naterala na to i ribu, malo sam s holesterolom zbrljao, pa da to malo sredim...

ali ce to pilece belo zato da bude okupano mojim nekim sastojcima, origano, ruzmarin, malo vegete, i rendana shargarepa izgrilovana...
i naravno malo maslinovo ulja...

mozda posle u istom tiganju grilnem i par kolutova grejpa ili pomorandze... to sam u jednom restorancicu toskanskom u beogradu, koji je radio samo par meseci probao... i to je poslastica...
ti bre bas nisi gladan kad imas toliko vremena da spremas! winklollol
Svi koje sam ja hranio su odaaaavno pomrli (od gladi). Tako da nemam kome da kuvam.... lollollol
Danas nisam kuvala nista. Smile Retko kuvam radnim danima. Obicno odem kod mame ili sa drustvom na kasniji rucak u restorancic posle posla. Wink
Inace volim, da spremam klopu i eksperimentisem. Wink
.... i eksperimentisem. Wink

...i ja volem da experimentishem.... oops
rum_punch(manki)live.com
...pa nije da nisam gladan... ali to je 30ak minuta...
pre dva sata sam pojeo dosta voca, kajsije, breskve i lubenice...
tako da ce ovo biti taman na vreme...

sniff, sniff...

ups, moram ja u kuhinju...
ekspert sam za eksperimentisanje u kuhinji winklollol
Znala sam, da ce ovo da mi se desi... Sad sam gladna. loltwisted
i ja a jos radim, merkam onaj restoran u blizini winklollol
I ovakva (slichna), tema postoji ...
... samo ima drugi naziv... Tonguewink
Sad mi je kasno za kuvanje. Tongue Sutra, nadam se da ce mi vec neshto pasti na pamet. Ako nemam ideja, onda cu se nekom najaviti da idem u posetu u vreme ruchka... twisted
Sad mi je kasno za kuvanje. Tongue Sutra, nadam se da ce mi vec neshto pasti na pamet. Ako nemam ideja, onda cu se nekom najaviti da idem u posetu u vreme ruchka... twisted

Obavezno naglasi da si samo u prolazu, i ne se buniš ako tiho pitaju oš ostati 8) lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:49 pm.