Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

You: Gde si ti doshla do te informacije???
You: kod koga da se raspitam??? Ja bash ne pratim tu estradu ali mi se lik chinio ok...................: raspitaj se pa ces videti da sam u pravu
You: Mislio sam da je ok tip...
You: Prvi put chujem da je alkos...hocesh li mi objasniti malo bolje??
................: alkos
You: a shto ne tako dobro???
.............: o njemu ne tako dobro,a pesmice su ok
You: i jedno i drugo??
..........: o njemu kao njemu ili pesmama?
You: kakvo je tvoje mishljenje o Balashevicu???

Shta mislite...kolike su shanse da se "mojim skalpom" okiti osoba koja o Balashevicu pravi ocenu iz procene(chula od ujne) da je alkos????

Naravno...znate da se kuckanja iz onog prozorcheta chitaju odozdo navishe...
Ako me sada ne osvoji nece nikada...upravo je krenula sa politikom....hehehe...samo da rastumachim dali je od onih sa bedzom ili bez bedza....aliinformisana...redovno kupuje "skandal"...gleda PINK tri puta dnevno pre i posle jela....ma sve u svemu zhena mojih snova....
Pecen si, CEESSTIIIITAAAMOOOO!!! winklollollol

Za nju jedino ako me izlicitira na 8080
Jbt..pa znam da me volish zede...ali ovoliko....ajd sad odi pa se i kod nje isplachi kako su te svi na forumu mrzeli a ti bio fini chikica.....koji voli sitnu decu...
ako ti nesto nije jasno, ti samo pitaj...

arrow
Ako ti odgovorim to ce vuci ka novom ratu(na forumu)...a dosta si ih ovde gubio....zbog tebe(i zbog bele) mi je teta admin brisala teme i sa "nichije zemlje"...kako se tada ne setishe banovanja??!!
EVO CUTIM...
Toliko "ratova", a niko se nije nasao sa nekim iz oci u oci... lollol
E, muskarci, muskarci... al' ste hrabri... Tongue
Sve biK ja vas banDovala. Wink
ne, ne zbog mene...
ja sam uvek stitio one koje su neki bezrazlozno dirali.
ratove gubio? pa tu sam...
Toliko "ratova", a niko se nije nasao sa nekim iz oci u oci... lollol
E, muskarci, muskarci... al' ste hrabri... Tongue
Sve biK ja vas banDovala. Wink

Vala ja cu castiti pivom prvog muskarca koji ce Nikiti sasuti ono sto su neki sasuli beli!

Izvini Niki, ovo je sala! wink
Shta je sada ovo???
shock Ja nisht` ne razumem roll :? Unhappy
...o svim društvenim dešavanjima je poželjno da budemo zainteresovani za njih, i da ih pretresamo na svakom dostupnom mjestu...ali, postavlja se pitanje kategorizacije.... šta sve spada u ovu kategoriju. Lični stav o nekoj grupi i cjelokupnom društvu svakako da je važan, bez obzira ko je taj pojedinac, ....ali, lični stav pojedinca o drugom pojedincu je ipak njegova lična stvar o kojoj je u principu degutantno raspravljati, opet bez obzira ko je taj pojedinac.
Sve što radimo usmjereno je, implicitno ili explicitno, na uređenje našeg odnosa sa okolinom; to možemo u odnosu na grupe,...u odnosu na pojedinca možemo samo i isključivo pokazati da se razlikujemo, i apsolutno ništa više...a to i njije neko postignuće
:? :? :?
rum_punch(manki)live.com
ma zezamo se Niki, nista ozbiljno Smile))
ma zezamo se Niki, nista ozbiljno Smile))

Ma mani me... zezala se i Ja , a pre par dana dodje do svachega...
...mada Ja znam ko me ne gotivi ovde, no svako ima pravo na to, samo ne volim ono "izmedju redova", NEGO BRE SVE U "LICE" ! 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:21 am.