Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Manu me inspirisao, da otvorim ovu temu. lol
Upravo razmisljam, zasto recimo muskarci ne nose suknje, ako zene nosimo pantalone? lol
Evo, jedno pitanje za muski deo foruma. Ako bi se uvele suknje kao odevni predmet za muskarce, da li biste ih nosili ili bi vam to bilo ispod vase "muske casti"? :D
nesam muski deo foruma, al qq zlico , pa zamisli gomilu muskih krivih dlakavih nogu kako se sepure u suknjama....fuj mi je i na pomisao rolllollollollol
Kapiram, ali sa dokolenkama i nEje tako lose. lol A, bilo bi im udobnije, jer stalno vidis kako se neki ceska, jer ga zuljaju pantOLE. lol
...e bre zlice... a zamisli da su u modi ko pocetkom 70ih one pantalone... sto su se nosile tako da ti s oprostenjem razdvoje muda na dvoje... moodole su ih zvali... kako bi se onda tek ponasali...

kakve crne suknje... mislim ok moda, moda... ali ja nikad nisam preterano pratio modu... samo ovlash... i ono sto je klasika, a vrti se i u novoj modi...
A jel' su onda i halteri obavezni u kompletu? roll

lollollol
Jesi neozbiljan. lol Odgovori bwe na pitanje, da li bi nosiJo suknju, ako bi bila muski odevni predmet?
ma pre bi nosio neke tange na plazi nego suknju...

mada o nekom odevnom predmetu cije ime ne znam (nose je cini mi se i u Indiji) sam vec razmisljao... to je ono belo prozracno, sa ornamentskim ukrasima celo telo pokriva ali ispod bi ipak trebalo bar gace obuci! za letnje dane, za vecernje setnje sto da ne...
Ideja ko ideja....samo...ja ne bih mogao da nosim minic...ne zato shto bi mi bilo ispod chasti...vec zato shto bi MI BI(L)O ISPOD...
Ideja ko ideja....samo...ja ne bih mogao da nosim minic...ne zato shto bi mi bilo ispod chasti...vec zato shto bi MI BI(L)O ISPOD...

Mislis na onaj minic sto ga zovu domindzos,

samo mu za tu priliku treba ime prilagoditi winklollol

Mislis na onaj minic sto ga zovu domindzos,

samo mu za tu priliku treba ime prilagoditi winklollol

Ne informisanost...mislio sam na onaj minic malo iznad kolena.. lolshocklol

Ne informisanost...mislio sam na onaj minic malo iznad kolena.. lolshocklol

Ti mora da imas jako kratke noge... lollollolTongue
Upravo razmisljam, zasto recimo muskarci ne nose suknje, ako zene nosimo pantalone? lol
Evo, jedno pitanje za muski deo foruma. Ako bi se uvele suknje kao odevni predmet za muskarce, da li biste ih nosili ili bi vam to bilo ispod vase "muske casti"? :D

Suknju ne, a KOTEKU da. (koteka)

idi bre Zlice, ajde samo zamisli sliku, krecem odozgo, ćelava glava ili proćelava ( da se neki ne nadju prozvani), podbradak obavezan, kao i originalni pivski stomak , suknjica sa dokoljenkama i dole molim te ako ikako moze baletanke broj 46, jojjjjjj nesto nemam zelju da gledam tako nesto Smile)))

E nabitniji dio zaboravljam, njihov neprevazidjeni sarm velikih lovaca, kako stoje nalakceni na sank u nekom bircuzu , onako u coporu, pricajuci o lovu i neprevazidjenim fudbalskim utakmicama, sa obaveznim osvrtom na rat...Unhappy
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:38 am.