Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Shminka? Garderoba? Pokloni? Izlasci?
Nešto drugo ... :?:
Ja sam groznaaaaaaa, na sve...sto mi se svidi... wink
Ja troshim samo na snove....ali zato umem da sanjam turbo...

...ebi ga, nek neko započne....ne znam treba li ovdje valjati gluposti ili se zaebavati ili meditirati....ako bukvalno shvatim pitanje optužiće me da sam bukvalista, a ne vjerujem da će kome i biti zanimljivo i od koristi...
shockshockshock

...bash sporo kuckam... :? :? :?
rum_punch(manki)live.com
Na stanarinu, racune i hranu...
posle me djavo pita sta sam se koji moj odcepila od mojih, a ja kazem "bolje na lebu i vodi, jer sloboda nema cenu, nego onako"...
Koje bre pare? Nisam platu dobio od aprila :!: :x Unhappytwisted
Koje bre pare? Nisam platu dobio od aprila :!: :x Unhappytwisted

shock Paa... komshija gde Ti radish bre rollwinklol
Kod privatnika, gradjevinska firma! Al neću još dugo, ko kanda! Unhappyroll

Al, kad je već na ovomforumu, da budem u temi, na cigare trošim naj naj. Uf, jako sam ljut na sebe! oopsevil :?: :!:

...ebi ga, nek neko započne....ne znam treba li ovdje valjati gluposti ili se zaebavati ili meditirati....ako bukvalno shvatim pitanje optužiće me da sam bukvalista, a ne vjerujem da će kome i biti zanimljivo i od koristi...
shockshockshock

Ne skreci s` temu. wink
Ako imash odgovor na zadatu temu, odgovori, ako nemash ili ti se ne dopada (tema), slobodno je zaobidji u shirokooooommmmmmmm lukuuuuuu... niko te ne prisiljava da pishesh ako nije NA TVOM NIVOU! 8)
Al` kol`o se da primetiti, trpash se (sa nekim ne vezanim postovima), na svakoj mojoj temi...chisto da bi je "pokvario."
Chemu tolika zloba ??? roll :x :?
Kod privatnika, gradjevinska firma! Al neću još dugo, ko kanda! Unhappyroll

Al, kad je već na ovomforumu, da budem u temi, na cigare trošim naj naj. Uf, jako sam ljut na sebe! oopsevil :?: :!:

`еl Ti to ozbiljno komshija ? rollwink
Naraski, imam neki planovi za bolju budućnost!
Da predjem jopet u privatluk.
Eto i tu ću potrošim izvesnu sumu! lol
Naraski, imam neki planovi za bolju budućnost!
Da predjem jopet u privatluk.
Eto i tu ću potrošim izvesnu sumu! lol

E, pa troshenje kesha na TO je najpametnije. 8) Samo zavisi u shta ulazesh, a bitna je i lokacija...
Ja sam "manijak" shto se tiche troshenja para evil neshto u fazonu kao Milichica... na sve i svashta... samo da se potroshi... Smilewink

shockshockshock

...srećo, ja sam u okviru teme...ako ne razumiješ, nacrtaću ti: mislim da je ova tema glooopa i bez veze, dakle dajem svoj stav o temi, u okviru sam teme.... :!:

....pošto si mi postavila lično pitanje, dozvoliću sebi djelomično odstupanje od teme:
... ako nemash ili ti se ne dopada (tema), slobodno je zaobidji u shirokooooommmmmmmm lukuuuuuu... niko te ne prisiljava da pishesh ako nije NA TVOM NIVOU!

...ne mislim da si na nivou da mi možeš bilo šta savjetovati... :!:

...
Al` kol`o se da primetiti, trpash se (sa nekim ne vezanim postovima), na svakoj mojoj temi...chisto da bi je "pokvario."

1) pridjev nevezani se piše zajedno
2) ako ne možeš da dokučiš smisao nečijeg posta, to je stvar tvojih intelektualnih mogućnosti, i nikako se ne tiče postavljača posta
3) moja je stvar gdje da se trpam, tvoja gdje se ti trpaš, i ja i ti stvaramo tako sliku o sebi koju ocjenjuju drugi
4) Nikad nisam izašao iz okvira ni tvoje ni bilo čije teme, osim u slučaju da se uključim u već postojeći tok stvari (na puno mjesta na ovom forumu sam pročitao da je to opšteprihvaćena pojava, poštujem to jer je stav većine, iako nisam radostan zbog takve prakse)
5) time što si objavila temu ona prestaje biti tvoja, ona je forumska (ili možda nisam dobro upućen, možda je postavljač teme i moderator iste?)
6) da bi bila toliki autoritet da odlučuješ o tome šta temu kvari a šta ne, ne možeš samo pisati o vremenu i kuckati "tebe cmok, cmok", "što ti mene ne voliš" i sl., količina postavljenih tema takođe je nevezana za estetske i intelektualne resurse pojedinca
7) ako smatraš zlobom iskazivanje mišljenja, to je tvoja lična stvar koja takođe upotpunjuje sliku o tebi

rollrollroll
rum_punch(manki)live.com

shockshockshock

...srećo, ja sam u okviru teme...ako ne razumiješ, nacrtaću ti: mislim da je ova tema glooopa i bez veze, dakle dajem svoj stav o temi, u okviru sam teme.... :!:

....pošto si mi postavila lično pitanje, dozvoliću sebi djelomično odstupanje od teme:
... ako nemash ili ti se ne dopada (tema), slobodno je zaobidji u shirokooooommmmmmmm lukuuuuuu... niko te ne prisiljava da pishesh ako nije NA TVOM NIVOU!

...ne mislim da si na nivou da mi možeš bilo šta savjetovati... :!:

...

1) pridjev nevezani se piše zajedno
2) ako ne možeš da dokučiš smisao nečijeg posta, to je stvar tvojih intelektualnih mogućnosti, i nikako se ne tiče postavljača posta
3) moja je stvar gdje da se trpam, tvoja gdje se ti trpaš, i ja i ti stvaramo tako sliku o sebi koju ocjenjuju drugi
4) Nikad nisam izašao iz okvira ni tvoje ni bilo čije teme, osim u slučaju da se uključim u već postojeći tok stvari (na puno mjesta na ovom forumu sam pročitao da je to opšteprihvaćena pojava, poštujem to jer je stav većine, iako nisam radostan zbog takve prakse)
5) time što si objavila temu ona prestaje biti tvoja, ona je forumska (ili možda nisam dobro upućen, možda je postavljač teme i moderator iste?)
6) da bi bila toliki autoritet da odlučuješ o tome šta temu kvari a šta ne, ne možeš samo pisati o vremenu i kuckati "tebe cmok, cmok", "što ti mene ne voliš" i sl., količina postavljenih tema takođe je nevezana za estetske i intelektualne resurse pojedinca
7) ako smatraš zlobom iskazivanje mišljenja, to je tvoja lična stvar koja takođe upotpunjuje sliku o tebi

rollrollroll

Ma shta mi napricha Bok te, Ti pamtni roll
Ej, pa ti i nisi za sajt-forum ovog tipa...nije ovo za tebe jer si i suvishe pametan za ove gluposti ... ideaarrow
lollollol

PS: Da li to opet zelish svadjanje, prepucavanje i sl.??? :?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:48 am.