Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

pokusavam da otvorim adult galeriju prijatelja ali ne mogu nista otvoriti... shock mozda postoji neka fora?pisao sam adminu ili vec kome ali ostadoh bez....odgovora mi veoma bitnog :D

unapred hvala
Adminka i moderatori su na odmoru. Wink Moraces, da sacekas do seMptembra. lol
koliko sam shvatio adult galeriju mozes otvoriti samo ako prijateljica to dozvoli.
mada ovo ti kazem kao neiskusan clan, moje prijateljice su stidljive i nemaju adult galerije... cry
Adminka i moderatori su na odmoru. Wink Moraces, da sacekas do seMptembra. lol

jali to znaci da sad moz da stavljamo golotinju? rolllollollol
Al' nemo' u adult galeriju, vi'sh, da co'ek ne moze da je otvori... lol
Cccc... zafrkavaju ga, kažu OTVORI, a nisu ga hotovali... lolwink
Kako stvari stoje ovdi, moraćeš par godina da chat-uješ ovdi s nami da bi te neko uvrstio u prijatelja, ali, ni otog nemaš vajdi. Ono što tražiš nije ovdi, mada svetlo dobro sija!
a oni jadni mladi naivni pa na-sednu 8) winklollollol
I? 'el poslala teta Adminka razglednicu sa odmora? :D
Jest... kaže pozdravlja Forum specijalno... a mladim sajtovcima poručuje: svako čudo za 3 dana shock

To valjda znači da će ih želja proći za tim slikama? roll
crveno: pokusavam da otvorim adult galeriju prijatelja ali ne mogu nista otvoriti... :crveno

oklen tebi smelos da otvaraš tuđu galeriju................ el zavirivaš prijatelju u no'čanik, a?............... e koj će sve otvori naloz na ovi sajt.......................Smile))
Ja sam zavirila u tvoj no'canik dok si kuvala kafu... lollol
i zato si bila tako izbezumljena kad sam skuvala kafu........................Smile))
i zato si bila tako izbezumljena kad sam skuvala kafu........................Smile))

OdkudI tebe kafa kad ti prazan novcanik shockshockshock
sačuvala sam edno zrno za kad gosti dođu......................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:56 am.