Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Greta Garbo, and Monroe,
Dietrich and DiMaggio,
Marlon Brando, Jimmy Dean,
on the cover of a magazine...

Grace Kelly, Harlow Jean,
picture of a beauty queen
Gene Kelly, Fred Astaire
Ginger Rogers, dance on air...

They had style, they had grace,
Rita Hayworth gave good face,
Lauren, Katherine, Lana too,
Bette Davis, we love you...

Ladies with an attitude,
Fella's that were in the mood
Don't just stand there, let's get to it,
strike a pose, there's nothing to it...

VOUGE...

U ovoj temi me zanima (za muskarce i za zene), sta je ono sto se vama u fizickom smislu najvise svidja kod vas? Koji su vasi najjaci fizicki aduti, kada je suprotni pol u pitanju? Bez lazne skromnosti, molicu lepo. Wink

Da li mislite, da je danasnje vreme izbrisalo onaj stari "glamur" i eleganciju sa daskom tajanstvenosti, koji su nekada posedovale navedene filmske dive "zlatnog doba Holivuda" i da li se recimo muskom delu populacije vise svidja ta vrsta elegancije ili ovi danasnji trendovi? wink
Ja nekada zalim, sto nisam rodjena u onom vremenu fenomenalnih sesira, porculanske puti, ekstremno lepih, elegantnih zena, kao sto je to bila Audrey Hepburn... Smile
Necu biti skroman Smile
Jako sam zgodan, sladak, pametan, nezan, imam zvaku, znam par trikova a sto se tice proslog vremena volim Marlen Ditrih i ostale iz wamp brigade, mada sumnjam da bi ja sa svojim tripom Blade Runera tamo prolazio, inace moda bila 8) u to vreme, svile, cuda dijamanti, bilo lepo vreme ali samo u par Evropskih zemalja i Americi (Holiwoodu) se moglo pricati o wamp eri.Licno, vise gotivim Viskontijev, Bertolucijev pogled na lepotu zena iz te ere, setite se Vrt Fincija Kontinija, nego na prsate pratilje Hauarda Hjuza...
Da, neke od zena su postali vanvremenski pojam lepe zene.
Pa već sam se "ofirao" ranije, al' ovOde ću d' otkrijem adutI.

Znači imam:

1. Krivo držanje
2. Kriv pogled (jednim okom jedem supu, drugim mačke teram)
2. Krivu kičmu
3. Krive ruke
4. Krive noge
. . .

Glavni adut (kada je suprotni pol u pitanju) mi je što imam . . . ravna stopala! :D
Glamur je odavno izgubljen, a elegancija se moze jos videti u tragovima. Lepo je videti elegantnu osobu i kada tu svoju eleganciju zna da nosi sa stilom. Danas je vazno sta je moderno, a kako to nekome stoji kao da nije bitno. Zato i izgledaju smesno i vrlo cesto vulgarno.

Sta se suprotnom polu svidja na meni, to ne bih znala da kazem. Nije da nema sta da se dopadne lolwink nego i ne razmisljam o tome. Kod mene je to vec "past-tense" lol
Pa, mozda celekopuna slika, pojava...ne znam stvarno. Svako ima nesto sto gleda i sto mu je bitno. Tako da ne mozemo da izdvojimo samo jednu stvar. A i to je sve stvar ukusa.

Znači imam:

...
2. Kriv pogled (jednim okom jedem supu, drugim mačke merkam)
2. Krivu kičmu
...

sta je sad od ovoga 2. roll

ili jedno drugo povlaci rolltwistedTongue
Boze, pa ja nisam primetila, da je gled'o jednim ocesom u saMk, kad ce kafa, dok je drugim gledao u mene i narucivao tu istu kafu... lollol
sreca te ga onaj za saMkom nEje video, inace bi sad imao pravu kicmu lollollol
Vidim ja da se iskrenost ne isplati... lollollol
sreca te ga onaj za saMkom nEje video, inace bi sad imao pravu kicmu lollollol

BolE te uvo za krvu kicmu, ruke i noge, sve dok je sve ostalo pravo... lol
Kol'ko mi 'e poznato ja ti' fizičkih aduta nemam.......
Svaki muskarac ima garantirano bar taj 'edan adut... lollollol

Ja nekada zalim, sto nisam rodjena u onom vremenu fenomenalnih sesira, porculanske puti, ekstremno lepih, elegantnih zena, kao sto je to bila Audrey Hepburn... Smile

Eh...volim i ja šeMširitji mile, al bi me mnogo zabolelo rebro, kad bih morala poput tadašnjih dama, da nosim one midere kojima su se stezale u struku i time ozbiljno štetile probavi rollrolllol

A ja lično kao žensko, a mogu da tvrdim i većina muških, više vole da vide one neke naslućene obline, nego onako vulgarno na izvolte, minici koji pokriju jedva određene delove, i majčice koje nekad nisu bile dozvoljene čak ni na plaži, ako grešim recite muški..... :?: roll

A žena ipak mora da poseduje neko određeno držanje i damske manire, mislim da je vulgarija danas i previše, a i sad već moda to potvrđuje, vidim sve češće su u prodaji duge haljine, i neke romantične kraće, ali ne prekratke, šminka je sve manje napadna, sve više se vraćamo nekim prirodnim nijansama, za promenu da odmorimo oči od onih vrištećih floroscentnih boja...meni se sviđa, e i da štikle su konačno četvrtaste ne ekseraste za nas trapave MILINA lollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:39 am.