Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Shta je to , bez chega STVARNO ne mozhete???
Ni ja. Wink Ako gledam da li mogu bez ljubavi muskarca, mogu. Pa, nisam bila non-stop zaljubljena, pa mi ipak bilo lepo. Ali bez para ne znam kako bih prezivela... lol
...ja sam izgledao postao zavisnik od patnje i patetike... i kad mi je jedan dan dobro, ja sledeci dan nadjem kako da se oneraspolozim...
...ja sam izgledao postao zavisnik od patnje i patetike... i kad mi je jedan dan dobro, ja sledeci dan nadjem kako da se oneraspolozim...

Ej Richie , sad mi je puko kurac... Ti ovdi na forumu imash prijatelje , choveche , prijatelje.... Dozvoli da Ti pomognemo... U zadnje vreme Te ne mogu prepoznati.... Ocesh shamarchinu , da dodjesh sebi??? Mi Ti dodjemo ko druga porodica , tu smo da pomognemo ....

Nista nije tako crno, samo su ti oci vezane... lolwink
Procice veruj mi. Wink
...svi smo mi ovisnici o svojim navikama...i svako ide svojim putem, za vlašću, zlatom il' za hljebom...a neki brode svojim nebom...i svi misle da je bez toga život besmislen...a život k'o život, sve trpi i sve podnosi...i svakom daje po zasluzi...i sreće i nesreće, i patnje i radosti...svakom svoj Olimp, svakom svoj pakao...
wink
rum_punch(manki)live.com
...svi smo mi ovisnici o svojim navikama...i svako ide svojim putem, za vlašću, zlatom il' za hljebom...a neki brode svojim nebom...i svi misle da je bez toga život besmislen...a život k'o život, sve trpi i sve podnosi...i svakom daje po zasluzi...i sreće i nesreće, i patnje i radosti...svakom svoj Olimp, svakom svoj pakao...
wink

Moram priznati , ovaj post treba u arhivu....
wink

...a šta misliš koliko bi ovakvih postova bilo da odem u Hag...čovjek bez svog stana je čovjek bez psihologije; čovjek bez svog zatvora je čovjek bez svoje filozofije...
wink
rum_punch(manki)live.com
A, da! Zaboravih... ne mogu bez cigareta :? wink
Zavisnik od cigareta ko što niki reče.
Ali ne zavisim od cigareta, već od navike. Loše navike. Razne male zavisnosti su se skupile da bi ojačale naviku da bude takva da izgleda nemoguće promeniti je!
Ali znam, sve je podložno promeni pa i ta odvratna navika.
Potrebno je smo...... e tu sam slab!
wink

...a šta misliš koliko bi ovakvih postova bilo da odem u Hag...čovjek bez svog stana je čovjek bez psihologije; čovjek bez svog zatvora je čovjek bez svoje filozofije...
wink

Druzhe , sha je bilo , bilo je... Ja Ti se JAVNO izvinjavam... Friendship!!!
Čovek je društveno biće, te iz toga proizilazi da je druženje i prisnost nasušna potreba.
Zavisnik sam od toga da imam s kim povremeno da podelim (lepe i ružne) stvari koje mi se dogadjaju ili o kojima razmišljam.
Kad nema u blizini nikog bliskog, a meni se nakupilo, nije lako!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:33 am.