Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

O bože ako možeš daj nam , put evrope da krenemo, da napustim ovaj balkan, ovo nebo zatamljeno,
Usliši mi bože želju, da udahnem friškog zraka,i napustim ovu zemlju, izađem iz ovog mraka
Ili nek budemo prokleti, za vjeke vjekova amen, vječnim ratom nam zaprjeti, u srca nam stavi kamen.
Gubitnički da živimo, s puno mržnje bola tuge i ratove da vodimo, da budemo tuđe sluge
Aleluja

Eve svi sa forum ce skupiti malo novaca , pa da Ti platimo tretman kod neki dobar psihiatar.... Pretrazhivanje tjelesnih shupljina cesh dobiti bresplatno... (DVAPUT!!!)
Samo budala bi isao u Evropu, gde ga tetiraju kao evidencioni broj. Sta fali nasem Balkanu? Ovde sedimo i gledamo kako se planeta okrece, malo raduckamo cackamo i gledamo zivot kako tece. Radio ne radio, dodje ti kraj, i bogatom i siromasnom
nema boga

Ivan Karamazov je isto tvrdio. Wink
O, Boze, daj mi dovoljno razuma, da shvatim sta je pisao 'teo da kaze i zasto, o, zasto je tako crnogled i pun pesimizma... Wink
Da ti nebi mislila da sam ja skroz u pesimizmu-evo jedna ljepša o prvom maju-dakle za radnu raju- :?: -Praznik rada najviše volim i uto ime bogu se molim-o bože ako možeš daj neka svaki dan bude prvi maj-otvori nam vrata raja za proslavu prvog maja-za proslavu prvog maja da olakšam kurcu jaja :D
A, zasto ne koristis peep, umesto onog ruznog imena za Djokicu? oops Uostalom i ne razumem to, jer ne poznajem tak'e vrste olaksanje... Tongue Ja sam zeMsko. Tonguelol
A, zasto ne koristis peep, umesto onog ruznog imena za Djokicu? oops Uostalom i ne razumem to, jer ne poznajem tak'e vrste olaksanje... Tongue Ja sam zeMsko. Tonguelol
-Pa onda ti si vrata moga raja-samo da se upoznamo-sa par tplih zagrljaja,goli maštom da šetamo
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:27 pm.