Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ste se umili jutros i kako?

Da li ste piškili? (uneti impresije sa osvrtom na boju)

I šta mislite o stilu osobe iznad i ispod sebe tokom nevedenih radnji?

A da li ste pustili vodu . . . ? evil
Ja sam od juce poceo novi zivot i sada piskim 5 minuta po budjenju obavezno... Vezano za karciogene materijale u besici i slicno...
Elem dugo vremena se dvoumim, da li muskarac kaze piskenje ili pisanje, i da nisam mozda mnogo zenstven ako u toku caskanja nekome kazem, cek, sec, moram da piskim...
Sto se piskenja tice, shvatio sam na jednom forumu da je najromanticna stvar na svetu drzati njenu ruku dok ona piski ili piskiti sa njom zajedno u prirodi! Romantika je chudo!

Nesto drugo:
Sto se tice seksualnog cina, njenog piskenja na njegova ledja posle akta (izrazavanje svojinstva, dominacije), pa nekada (pre puno decenija) je to bila dosta poznata seksualna rutina ali danas nisam cuo da makar koji par tako nesto upraznjava... Piskenje je postalo nepozeljno u seksu, verovatno prodirnanjem orala u seksualne navike...

Na OI ne mislim u toku navedenih radnji a ni o njegovom stilu a o OI takodje, pa ne znam artikulisati odgovor...

Ah, da, uvek povucem vodu kada ima i ukucana! Povucem pa odmah zaustavim! Kada ukucana nema, povucem samo kada se mora zbog mirisa! Stedite vodu, cuvajte planetu!
Go green!
ideawink
Sam zaboravila da dignem dasku oopsoopsoops
A nisam se ni izmila, bilo mi mrsko da idem do bunara po vodu rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Pishkili smo , nismo se umili , a za dasku pojma nemam , valjda sam ga digo...
Dobra ti je ova tema, DeAlmasi. lol Odavno nismo imali nesto slicno twistedTonguelol
Mora da je doslo do samog kraja, kada je uvek stalozeni Dealmasi otvorio chit-chat temu ovog tipa Smile
Srecom, ide leto, pa cemo manje "pustati vodu po forumu" Smile
...ja ovo posmatram kao "deductio ad absurdum"...možda griješim...
wink
rum_punch(manki)live.com
Dali . . . ?

A, da nije ovo tema o Salvadoru Daliju? lollolwink
Ne gresis, dedukcija je Dealmu jedna od omiljenih "nauka" Smile
Dali . . . ?

... ponekad space taster zakaze ... :D
Dali . . . ?

... ponekad space taster zakaze ... :D

Znam lol Isto tako pretpostavljam da je DeAlmasi namerno napravio gresku lol Poznavajuci ga, to mi lici na njega lol
...misliš, vole trosmisleno!?!... ima i za to ovdi tema...
shockshockshock
rum_punch(manki)live.com
Nista nisam dala....nije trazio niko 8)
Uh,'ebem tiiiiiiiiiiiiii............piskiti zaboravila! Tongue
Vrlo mi drago da je muski dio populacije Kforuma piskio....to je dobar znak!
Znaju gdje im je i jos mogu da ga pronadju wink
Mislim....WC! lol
Cekajte, idem i ja!!!
...evo, Voćkice, pa pishki...
lollollol
rum_punch(manki)live.com
E, pravi si Punch, prijas kao osvezenje. wink Obradova me, taman se prepadoh da je tema izbrisana. shock Jos vise je zacudjujuce sto je DeAlmasi stavio pod Big Bang lollol Neverovatan je twisted ali zato ga i volim lol 8) Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:41 am.