Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne mogu da verujem,pola bisex riba ima ovakvo interesovanje na ovom ali i na drugim sajtovima.

Pitanje za zene:
Sta se to desilo sa vama? Pa zar vam nije bolje sa dva muskarca,ili ste potpale pod uticaj muskog sovinizma ili novca.

Savet za muskarce:
Ako vam nije dovoljna riba sa kojom ste promenite je.
Ja tebe nista ne kontam rollrollroll

Sto si ljut na BI zene???? (ako si ljut)
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ajde Rajko, skini traku, progovori 8)
Nacin vise da se razbije monotonija u vezi, a da sese to ne zavede pod neverstvo.Ima tu i znatizelje, ima i egzibicionizma, samodopadljivosti, u osnovije to svodjenje seksa na potrosi pa baci odnos. Ili ona nije zadovoljna njime, ili on moze vise nego ona, pa da ne lipse,, ajd da uvedu jos jednog sparing partnera. Neostatak emocija, ili nesebicna vea, u kojoj se zeli udovoljiti svim zeljama partnera. Bilo kako bilo, ko voli, ko moze, ko zeli da rizikuje uspeh ili neuspeh uz trecu, nek se poigraju i sa tom mislju. No takvima se slobodno moze napisati, jbt, ja nemam ni jednu, a ti bi dve, ... Smile
Ma nisam ljut uopste,ali ocigledna je nesrazmera , ako nadjes ijedan "oglas" u stilu trazim ....(nekog) muskarca za mene i mog decka povlacim sve sto sam rekao.Cini mi se da su zene ovde na gubitku,a to nije bez nekog smisla.To je ocigledno trend za koji smatram da nije dobar.

Stavio sam je da ne pricam puno,...ali mi se ponekad omakne.Sta cu,nisam savrsen.
Odgovor ti je korektan,mada bih ja samo dodao da Ko siroko hvata slabo steze

Nacin vise da se razbije monotonija u vezi, a da sese to ne zavede pod neverstvo.Ima tu i znatizelje, ima i egzibicionizma, samodopadljivosti, u osnovije to svodjenje seksa na potrosi pa baci odnos. Ili ona nije zadovoljna njime, ili on moze vise nego ona, pa da ne lipse,, ajd da uvedu jos jednog sparing partnera. Neostatak emocija, ili nesebicna vea, u kojoj se zeli udovoljiti svim zeljama partnera. Bilo kako bilo, ko voli, ko moze, ko zeli da rizikuje uspeh ili neuspeh uz trecu, nek se poigraju i sa tom mislju. No takvima se slobodno moze napisati, jbt, ja nemam ni jednu, a ti bi dve, ... Smile
Cini mi se da su zene ovde na gubitku,a to nije bez nekog smisla.To je ocigledno trend za koji smatram da nije dobar.

Dobro ti se cini cry
... i ja sam se tome čudio; ispalo je da su ti oglasi obično sugerirani od muškaraca (koji se groze još jednog muškarca), a žene su raspršene na otprilike: neke ne žele treću osobu (tipična ženska posesivnost), neke ne razumiju šta će im dva grubijana (ako im je partner grubijan) pa bi radije nekog nježnjijeg, nekima je glavna stvar maženje pa bi i te radije žensku kao trećeg, ali bogami, ima i onih koje bi izabrale dva muchka za druženje...i, naravno, dodati ovome post areallovera 45...
wink
rum_punch(manki)live.com
Jbg ukusi su razliciti i o tome ne treba raspravljati....to ti je rupa bez dna. Ali sve se svodi na jedno....svi su ovde zbog sexa
lol

mozes ti u profilu da navedes da trazis prijateljstvo, krene neka normalna konverzacija , ali uvek se dodje na ono pitanje koja ti je omiljena poza lollol
Ta si sasava Tongue ,mada si u pravu.Nisam odavno ovde ali to jos nisam pitao.

Jbg ukusi su razliciti i o tome ne treba raspravljati....to ti je rupa bez dna. Ali sve se svodi na jedno....svi su ovde zbog sexa
lol

mozes ti u profilu da navedes da trazis prijateljstvo, krene neka normalna konverzacija , ali uvek se dodje na ono pitanje koja ti je omiljena poza lollol
...pa, koja je (ajd bar reci sa zhemskima, da ne ispadamo iz teme)
shockshockshock
rum_punch(manki)live.com
Ta si sasava Tongue ,mada si u pravu.Nisam odavno ovde ali to jos nisam pitao.

lol

polako ima vremena hahahahahaha
Ima na sajtu svega i svacega. lol Meni cak i smesno kad krenem malo da listam profile. Mora se priznati da se forum dosta razlikuje od sajta, tj. od onoga cemu je sajt namenjen i zbog cega je osmisljen.
Vala ima....najsmesniji je cika Ljubisa.....cica od 60 leta koji poziva da mu se sedne u krilo lollollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:44 pm.