Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Po raskidanju veze, narocito ako je dugo trajala, mnoge stvari su zajedno kupljene i obicno se ne zna tacno vise sta je cije.
Kako se ponasate u takvim situacijama? Da li se samo okrente i odete ostavljajuci matreijalna dobra ili hocete svoj deo (nece vas prevariti)?

I sta mislite o predbracnim ugovorima? Da li materijalno treba uzeti u obzir kad se o ljubavi radi?
eto ja sam izasao iz veze od 9 godina...
(mada me ipak pozvala nazad i bicemo ipak zajedno, iako je ona raskinula, posle 4 meseca se predomislila)

sve sam stvari koje smo zajedno kupili, a da imaju upotrebljivost za nju(npr fotoaparat digitalni, mp3 player, i sto sta drugo) dao njoj...
samo su diskovi sa filmovima ostali meni, ali uz dogovor da ih uzme kad god hoce...

predbracni ugovor za mene znaci da ulazim sa ocekivanjem razvoda u brak... ako ce da se razvodi od mene, makar i ona bila krivac za krizu u braku, sve bih joj dao sta oce, jer ne zelim ni da razmisljam o razvodu, samo ne bih dao da mi uzima prihode i u buduce... oces sama, pa sama zadrzi nivo zivota koji smo dosad imali...
Ako će to nekom nešto značiti, rećiću,
Posle 28 godina "normalnog" braka, izašao sam s koferom moje garderobe i lične higijene.
Nije mi palo na pamet da računam bilo šta.
Mislim da ovakva tema vec postoji... roll
Šta ime veze ako već postoji, eto je opet. Ili da kopamo po arhivi?
a sta smo to veliko kupili za 15 god krize?
ostavio njoj sve osim auta i vlasnistva firme...
Jednostavno kada smo odlucili biti zajedno nismo planirali kraj..
Ziveli smo u vanbracnoj zajednici, funkcionisali kao i ovi sto kazu da...nisam delila stvari, jednostavno sam rekla, sta osecas da je tvoje nosi..samo vec idi !!!(vise je ostalo meni... moj sin, a to nema cenu..sve ostalo se da kupiti...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Svoje ne dam, tudje necu. 8)

Ovde se radi o "nase" ....... lol
Na svoje mislim ono sto sam ja donela u zajednicu. A ono "nase" to cu da delim, kada budem imala sta da podelim. lollol
a sta smo to veliko kupili za 15 god krize?
ostavio njoj sve osim auta i vlasnistva firme...

I to ako si kupio za vreme braka trebalo bi da podelis lol
Znam pricu u kojoj su nakon razvoda supruznici delili stvari po pola, ali bukvalno! Svaki deo namestaja isao je na dva dela!? ... Kakava je to strast bila... dok je trajala... lollol
Sada kad razmislim, nisam trebala ovako postupiti, ali da se opet ponovi sve bih isto napravila, protiv naravi se ne može... wink

Ednom kad je kraj- odoh!!! Stvari će se kupiti... 8)

Mada, kad razmislim, gde sam bila- šta sam radila skoro deceniju :?
ništa se ne vidi a to me nervira evil
Znam pricu u kojoj su nakon razvoda supruznici delili stvari po pola, ali bukvalno! Svaki deo namestaja isao je na dva dela!? ... Kakava je to strast bila... dok je trajala... lollol

Ja sam to dozivela moji kad su se razvodili....kasike su isle na pola. Uzas

Mada, kad razmislim, gde sam bila- šta sam radila skoro deceniju :?
ništa se ne vidi a to me nervira evil

Ima vremena, videce se sa onim pravim. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:22 am.