Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

:?: :?: :?: Ja mislim da to necu dozhiveti.... Jbg...
Obzirom da je planirano da 2012. bude smak sveta . . . verovatno ni mi nećemo. Wink

Ovo prethodno posmatrano iz krajnje egoističnog ugla i nije tako loše, obzirom da sam shvatio da mi je prevelik mentalni napor da sa sobom izdržim i sledećih 5 godina. :D
Ja za deset godina vidim sebe (ako uopste budem mogao da vidim kako treba shock ) kao galantnog gospodina (citiram one lujke sto daju oglase po novinama i netu) sa uvecanom prostatom, velikim stomakom i gomilom lepotica oko sebe zeljnih para (kojih trenutno nemam dovoljno ali zaradicu do tad).... 8) A te lepotice cu verovatno moci samo da posmatram posto ce tad verovatno i ona stvar poceti da izdaje ....Vala i dosta je bilo, vreme je za penziju :D
Obzirom da je planirano da 2012. bude smak sveta . . . verovatno ni mi nećemo. Wink

Ovo prethodno posmatrano iz krajnje egoističnog ugla i nije tako loše, obzirom da sam shvatio da mi je prevelik mentalni napor da sa sobom izdržim i sledećih 5 godina. :D

Don't say that... Smak sveta je predvidjan vishe puta , nikada nije doshlo do toga... Da capimo neshto dok smo josh u formi??? Mislim da se Dame ne bi jako bunile da se malo gurkamo , shutamo , eventualno mazimo i parkiramo tamo di triba....
Ono jeste . . . al' ovi MajOvi izgleda da nisu diletanti . . . imali su kalendar koji je tačniji nego naš današnji, a i tačno su predvideli svoju sudbinu. lollollol
Dobro pitanje,bicu malo stariji.

Aj otpevaj mi vako blokiranih usta , "Necu , necu dijamante...."... Jednostavno je...

SVI CEMO BITI STARIJI , al ocu li manje zheleti onda zhenske osobe????
Kako zamishljam sebe? roll Verovatno cu ako to budem dozhivela imati reumu, bicu uveliko u klimaksu. Tongue Ali cu se truditi da ne postanem dzangrizava... Smile
Kako zamishljam sebe? roll Verovatno cu ako to budem dozhivela imati reumu, bicu uveliko u klimaksu. Tongue Ali cu se truditi da ne postanem dzangrizava... Smile

Reumu cesh imati kasnije , klimaks mora doci , ali Ti nastavi RASTURATI tipove po forumu...
Bicu gospodja u poodmaklim godinama. Imacu unke, koje cu beskrajno da volim. Gledacu i tada da ugodim sebi onoliko koliko mi mogucnosti dozvoljavaju. Trudicu se da zadrzim vedar duh i da ne starim kao neka nadzak baba, vec da svima bude prijatno u mom drustvu. Volela bih da mi kuca bude puna dragih ljudi s kojima cu da razmenjujem misli, smejem se i uzivam u zivtu.
Traku skidam samoo kad
*ebem da bi mogao da uhvatim vazduh,zato pazljivo sa zeljama Tongue
Dobro pitanje,bicu malo stariji.

Aj otpevaj mi vako blokiranih usta , "Necu , necu dijamante...."... Jednostavno je...

SVI CEMO BITI STARIJI , al ocu li manje zheleti onda zhenske osobe????
ej, ljudi, pa šta ću ja kad vi ostarite?
ej, ljudi, pa šta ću ja kad vi ostarite?

Ti cesh onda vec biti u mojem carstvu... (Puuuu,pomerio sam se s mesta...)
Koji Vam je bre, pa deset god je 10 minuta lepog!
Koji Vam je bre, pa deset god je 10 minuta lepog!

Da li bi ste sat vremena svoga zhivota , jedinoga , dali za dva sata kvalitetnoga vremena sa divnom osobom???

Mene ne pitajte , znate da je odgovor potvrdan.....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:37 am.