Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pa, kad se vec samo "posmatramo" i "cutimo", hajde, da takmicimo i ko ce izdrzati najduze, da nista ne napise na ovEm forumcetu. lol
Samo jos, da smislim, sta bi bila adekvatna nagrada, konac za prstice, traka preko usta... lol
Stvarno, ljudi, di vam je dobra volja? Tongue
E j.. puko sam za nagradu - Unhappy

volja je tu teme su kilave
Da samo od volje zavisi, do sad bih prosetao do Meseca, "crne rupe" prefarbao u belo, u Srbiji stvorio drzavu i rasadio malo pameti po belom svetu..... i jos svasta nesto....

"Bolje je umeti, nego imati."

Ti i imas i umes, al' malo je takvih..... Smile
Zlockice, ti si nasa maskotica i bez tebe bi ovaj forum imao potpuno drugu "boju". Tu smo mi i kad cutimo i podrzavamo svaku vasu kucanu rec. wink
Ja ne bih ucestvovala u tom takmicenju... lol Volim da kuckam i to ti je, kad prilike dozvole... A uvek se nadje vreme, ako ima zzelje... Smile

A, moram ti priznati da se i ja ponekad cudim, puno ljudi a svi tjute... Verovatno nedostatak inspiracije... Djavo ce ga znati..

Ne zamaraj ti tu lepu i pametnu glavicu time... Samo ti kuckaj i uzzivaj, a i ja cu sa tobom... Tongue 8) Smile
evo ja ćutim....................Smile))
Svaka čast i što si primetila i postavila ko novu temu!
Al, mislim, malo smo se zasitili i (ja bar) odgovorili već na: šta mislite iznad, šta da radi ispod, rodjusni poklončići, avtarčići... one druge teme (koje se brzo pretvore u ove prve), napisasmo već neko mišljenje, u svadjama ne učestvujemo.
Meni je lepo i slatko se smejem duhovitosti vas koje/i ste tu.
(Pre)Skakućete(se), s teme na temu i ko vrapčići čavrljate pa se osećam ko negde u prirodi. Ništa lepše za opuštanje!
Zadivljen sam vašim beskonačnim idejama, kreativnošću, duhovitošću i uglavnom, pozitivnom energijom.
Pa, tu sam i uključiću se, al sam verovatno malo bezidejan ovih dana.
Ljubim vas sve!
dis kupijo puder?......................Smile))
KoračiČu, a kako toJ, da si se ti tako brzo zasitiJo, a nisi ovdI ni pola godine? lol
KoračiČu, a kako toJ, da si se ti tako brzo zasitiJo, a nisi ovdI ni pola godine? lol

Ni dva meseca!
Ne znam ni sam, možda je ipak samo ona zadnja rečenica.
:?
dis kupijo puder?......................Smile))

Na kvantašu!
Ostalo im na dnu gajbe kad su prodali krastavce!
aaaaaaaa tuj li se smuca oni AC/DC...................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:41 pm.