Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gledam ove teme...

DA LI JE JEDNA ŽENA DOVOLJNA?

DA LI JE JEDNO DETE DOVOLJNO?

Nego, dame moje, da li je vama jedan muskarac dovoljan?

Uopste koliko ste muskaraca planirale za ceo zivot?
Nije dovoljan.....definitivo!
Cuj glupog pitanja, naravno da nije lollollol

a koliko ih planiram, pa ebi ga nista u zivotu ne planiram pa tako ni muski rod Tongue
Cuj glupog pitanja, naravno da nije lollollol

a koliko ih planiram, pa ebi ga nista u zivotu ne planiram pa tako ni muski rod Tongue

Ja ispunila svoje planove.......sad cu da prebacim normu.
Mislim da nije u prirodi coveka da ima samo jednu osobu. Bilo da je u pitanju zena ili muskarac. To bi ipak bilo malo tuzno. Od osobe zavisi koliko ce ih imati, mada je moje misljenje da ni u tome ne treba preterivati. Ipak je sex najlepsi kada provejavaju emocije, nezna osecanja, naklonost i sve ono sto vezu cini lepom, a sex dodje kao slag na tortu.
Kada se partneri menjaju sporta radi, to mi je malo dgutable. Sex nije sportska disciplina, vec ima neku drugu pozadinu.
Sex nije sportska disciplina, vec ima neku drugu pozadinu.

Valjda ima i perspektivu?
Nekad manju nekad vecu, mada i sport ima perspektivu lollol
Nisht` nije dovoljno!

A, shto se tiche mushkaraca, njih nikada ne planiram :!:

Uopste koliko ste muskaraca planirale za ceo zivot?

Kak` glupo pitanje :?
Postoje osobe koje se zaljube,i ostanu sa tom osobom do kraja zivota.Leci sa drugom osobom je jednostavno,probati,kako to izgleda sa nekim drugim.I onda kazes:" Sve je to isti...".

A ti?

Mislim da je to stvar samodovoljnosti. Ako si ne zadovoljan/na sobom, onda se zadovoljenje (često) traži izvan sopstvene ličnosti, sa strane. Naravno, ako postoji zadovoljnost samim sobom, onda je jedan partner dovoljan.

A ti?

Mislim da je to stvar samodovoljnosti. Ako si ne zadovoljan/na sobom, onda se zadovoljenje (često) traži izvan sopstvene ličnosti, sa strane. Naravno, ako postoji zadovoljnost samim sobom, onda je jedan partner dovoljan.

Dobro zborish komshija 8) Smilewink
Meni da, i žao mi što nije ispalo tako, dopada mi se zajedništvo,
ciljevi, napredak i idenje kroz život znajući da nisi sam.

Ali, pošto je ispalo ovako, recimo više komada kroz život biće
dovoljno, tj dok ne naiđem na osobu sa kojom ću ostatu do kraja
života. (Molim sudbinu da je ne nađem tek u 65. onda ovo pisanije gubi smisao lollollol )

Imas pivo od mene! wink
Mislim da nije u prirodi coveka da ima samo jednu osobu. Bilo da je u pitanju zena ili muskarac. To bi ipak bilo malo tuzno. Od osobe zavisi koliko ce ih imati, mada je moje misljenje da ni u tome ne treba preterivati. Ipak je sex najlepsi kada provejavaju emocije, nezna osecanja, naklonost i sve ono sto vezu cini lepom, a sex dodje kao slag na tortu.
Kada se partneri menjaju sporta radi, to mi je malo dgutable. Sex nije sportska disciplina, vec ima neku drugu pozadinu.

potpisujem Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:07 am.