Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Skockale ste se za izlazak,naneli poslednji potez sminke na lice i samo sto niste krenuli a Vas partner Vas hvata oko struka i juri prema gacicama.Sta bi radile moje dame?
To vise ne bi bilo na brzaka duso Smile
Skockale ste se za izlazak,naneli poslednji potez sminke na lice i samo sto niste krenuli a Vas partner Vas hvata oko struka i juri prema gacicama.Sta bi radile moje dame?

Sta bih uradila!? Hehehhe....Sta mislis? lol
Sex na brzaKa,u svako doba,na raznim "lokacijama" TongueTongueTongue

roll A s'o dame imaju prednost pri odgovaranju? roll
Cekajte, idem i ja!!!

Pa, pomerile gacice u stranu... Tongue Ima li druga varijanta?! evil 8)
Pa mi se ne sminkamo lol
PotpisIVam da cu,sko nadjem takvoga,da zakazem termin za trajnu sminku! EtE... wink
Cekajte, idem i ja!!!
Pa mi se ne sminkamo lol
PotpisIVam da cu,sko nadjem takvoga,da zakazem termin za trajnu sminku! EtE... wink

Jednostavnije je da ne nosis gacice
Pa mi se ne sminkamo lol

Jednostavnije je da ne nosis gacice

Ma nemoj! Kome je jednostavnjie?? wink Ne dam gaTje!
Cekajte, idem i ja!!!
Pa svima,mada to sto vi nosite i nisu gace nego trakice,lako idu u stranu,a vetar pirne 8)
Pa svima,mada to sto vi nosite i nisu gace nego trakice,lako idu u stranu,a vetar pirne 8)
Aaaaa.....ne nosim ja "mercedes gaTje"! 8)
Cekajte, idem i ja!!!
nije to seks na brzaka vec kreativna promena plana!
wink

kojim gacicama, plus ako je leto lollollol
Nije mi poznat slučaj da šminka može da "preživi" sex, pa makar bilo i na brzaka...... :? twistedlol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:42 pm.