Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...clanice pod imenom Blacky985! :?
Ocajan sam! cry Prokletinja Mica je nasla novog pastuva i ignorise me, kod Slowenke nemam sanse - vec prva procena stanja govori da se preorjentisala na zene i da su joj ciljna gruna under 18 teen populacija sajta, a nikad-dodirnuti-nikad-prezaljeni uglancani guzovi by Ameli mi se i dalje pakosno smese van domasaja, jer mi je jos juce poslala PM i crvsto se ogradila od bilo kakve intimizacije. Zene i prijateljstvo... roll
Utisak nedelje nakon mog duzeg odsustva je devojce koje se krije iza simpaticnog portreta i tajnog brojcanog koda... koje uglavnom postuje u "Sex stories and adult erotic" subforumu. 8)
Svaki info o njojzi je dobrodosao.
Unapred zahvalan. wink

P.S.
PM-ovo biK te Blacky, al' ne bih zelela da steknes utisak o meni kao navalentvom momku.
oops
oćeš informaciju

eve

žeMsko je.................Smile))
Pomozite mi da usvojim crnce...

joj, a ja mislEla ti pitaš za blackycu....................Smile))
O
d
g
o
v
a
r
a
m

s
a
m
o

n
a

o
z
b
i
lj
n
e

p
o
s
t
o
v
e
!
8)
n
u
m
e
m

d
a

p
r
o
č
i
t
a
m

k
a
d

k
u
c
a
š

u
s
p
r
a
v
o
!
.
.
.
.
.
.
Smile))
Vidi maloga vrazicka kako je zdrmala ove momke,a?!!! TongueTongueTongue

A gdje si vidio "tajni kod"? lollol
Bem ti ....nisam znala da je tajni ,ne bih pomislila da je to godiste! :?
Cekajte, idem i ja!!!
...a nikad-dodirnuti-nikad-prezaljeni uglancani guzovi by Ameli mi se i dalje pakosno smese van domasaja, jer mi je jos juce poslala PM i crvsto se ogradila od bilo kakve intimizacije. Zene i prijateljstvo... rolloops

Pa, bwe Smeckeru, ja te tako zovem a ti intimnosti izbacujesh javno... lollol 8) PM znaci private a ne public... Tongue

A, Blekica je osvezzenje ovde, vrlo prijatno na sveopshte zadovoljstva mushkog dela foruma... wink

p.s. Da je i Kontra ovde, nakacio bi se na nju, garant... lollolTongue
Ocajan sam! cry Prokletinja Mica je nasla novog pastuva i ignorise me, kod Slowenke nemam sanse - vec prva procena stanja govori da se preorjentisala na z
...

P.S.
PM-ovo biK te Blacky, al' ne bih zelela da steknes utisak o meni kao navalentvom momku.
oops

Tek te 2 godine nije bilo a vec se vracas podebljanim slovima k`o Niki ! lol
((http://img248.imageshack.us/img248/3356/girlbicycle.jpg))

Provozao biK te nakon posla, Ameli. Interested? 8)
Po mojem skromnom misljenju,ne bi trebao postavljati ovakve teme javno.Za to postoji privatna poruka.Mogao si doticnoj osobi napisati privatnu poruku,i u njoj napisati sve ovo,sto si ti napisao kao citavu temu.Izvini,ne poznajemo se,ali meni ovo ne izgleda bas kulturno.Mozda si uvredio neku od prozvanih zena.Ovakve stvari se resavaju iskljucivo privatnim porukama

Provozao biK te nakon posla, Ameli. Interested? 8)

Jeste, pa posle opet svima da pricash... cry

Necesh me zeznuti, neeeeee Tongue

p.s. U ovo vreme nije bilo depilacije, a ?! lolTongue

Wishy, ovo je neka zajebancija i ne shvataj to ozbiljno. Svezz si ovde, pa ti verovatno nije sve najjasnije... Dobrodoshao svakako... Smile
oćeš informaciju

eve

žeMsko je.................Smile))

`bem ti idemo ti i ja u tranvaj da se napijemo ja mislio da je musko i naalio seSmile))))))))) lol
Ocajan sam! cry Prokletinja Mica je nasla novog pastuva i ignorise me, kod Slowenke nemam sanse - vec prva procena stanja govori da se preorjentisala na zene i da su joj ciljna gruna under 18 teen populacija sajta, a nikad-dodirnuti-nikad-prezaljeni uglancani guzovi by Ameli mi se i dalje pakosno smese van domasaja, jer mi je jos juce poslala PM i crvsto se ogradila od bilo kakve intimizacije. Zene i prijateljstvo... roll
Utisak nedelje nakon mog duzeg odsustva je devojce koje se krije iza simpaticnog portreta i tajnog brojcanog koda... koje uglavnom postuje u "Sex stories and adult erotic" subforumu. 8)
Svaki info o njojzi je dobrodosao.
Unapred zahvalan. wink

P.S.
oops

`bem ga idemo ja i ti u tramvaj se napijemo ja mislio da je musko i napalio seSmile)))))))) lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:14 am.