Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nekoliko puta mi već palo na pamet da postavim ovo inspirisan nekim postovima. Nisam bio siguran da bi bilo zanimljivo na duže vreme, al šta ima veze, nek se zabavljamo pa kolko traje.

E, da nisam popravljo bojler, sad bih bio na Štrandu!
To je kao npr, a vi će te biti, siguransam, daleko maštovitiji!
U drugom srednje, zbriso sam s časa matematike i naravno oborila me profuknjača.
Ponavljah godinu i pobeže mi voljena ženska u suprotnu smenu. Upoznah nove tipove i ribe, zabavljah se ludo.
Menjah ženske ko ciga konje, ne nadjoh ponovo ljubav sve dok ne naleteh na jednu koja mi zavrte mozak. Patio sam dugo kad nas život rastavi i naučih da ljubav može da postoji i nakon rastanka!
Završih srednju i upisah faks, al opet, mladalački život lepši od matematike....
Eee, da nisam pobego s časa, sad bih bio oženjen prelepom crnkom, imao dvoje dece, bio inženjer, imao puno para...
Da imam tockove isla bi po sinama i zvala se trolejbus lollol
Tema ti je vrhunska drugar,i zelim ti sve najbolje,...nisam siguran da cu ti odgovoriti potpuno na nju jer kad se saberem po ovom pitanju dodje mi da se oduzmem.
Da nisam lenjivica,do sad bih boga nauchila i ne bi me grizla savest roll
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Da sam se malo kasnije rodio, bili bi vršnjaci, al verovatno to ne bih bio JA!
Da sam bila pametnija (kao sada Tongue ), reshila bih neke stvari mnogo ranije...
Da sam ranije postavio ovu temu već bi bilo 25 postova!
Da sam looda, jesam ... no ebe me podznak wink
lollollol
Kad bi ti ja sad kazo u vezi tvog podznaka, ti bi pala u nesvest!
Da sam osto u kafiću, ne bih nikog večeras usrećio!
da sam pametna ne bih bila looda.....
Kad bi ti ja sad kazo u vezi tvog podznaka, ti bi pala u nesvest!

Aje reci, pa da padanem bar u nesvest, kad u san ne mogu winklol
Sve u svoje vreme! A koji ti je podznak?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:47 am.