Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E narode kako da ubacim potpis i promenim sliku ovde na forumu.....na pocetnoj strani mi je slika odma promenjena ali ovde ne....i kako da ubacim potpis? nemojte mi reci da njuskam po FAQ-u, vec sam bila i nista . Hvala unapred
E narode kako da ubacim potpis i promenim sliku ovde na forumu.....na pocetnoj strani mi je slika odma promenjena ali ovde ne....i kako da ubacim potpis? nemojte mi reci da njuskam po FAQ-u, vec sam bila i nista . Hvala unapred

Ma ne menjaj nista,i ovako ti dobro ide

E ajde ako ti tako kazes wink

E ajde ako ti tako kazes wink

ne,ne dobra je ova nova,samo ovde si mi mnogo fina,stara je bila vise divlja i vise seksi,da se to ne desava nesto kod tebe,neka transformacija
hahahaha ma jok jesi ti normalan

Ima nesto,imaaaaaaa.....
Ja se pre svega izvinjavam sto koristim ovu temu u pokusaju da resim svoj problem .... nadam se da ce neko moci da mi odgovori ...
E ovako ... kacio sam neku muziku na sajtu u prostoru video klipovi ... i sada kad odem na pretragu da vidim ko je sve na sajtu prikaze i moj profil al slika je pocetna sa muzickog klipa kojeg sam okacio ... zasto ... sta sad treba da uradim da kad neko gleda moj profil prikaze moju sliku a ne sliku neke devojke , bjelog dugmeta il Dine Merlina ...
To je stajalo i kod mene dok nisam obrisala klip....ili napravi novi album i tu samo ubacuj muziku, ne mesaj ga sa slikama ..... za ovo si duzan kafu starom drugaru lollolwink
To je stajalo i kod mene dok nisam obrisala klip....ili napravi novi album i tu samo ubacuj muziku, ne mesaj ga sa slikama ..... za ovo si duzan kafu starom drugaru lollolwink

ok ... hvala ti na odgovoru ... kafa moze .... a ja cu jedan caj ... od nane ... ako moze da je nana mladja ... hahahahahaha
Evo i ovde da iskoristim, zaista do malopre je sve bilo u redu, sada su slova za pigmeje postala jako mala....sta se radi da se ponovo povecaju....

Hvala unapred
Evo i ovde da iskoristim, zaista do malopre je sve bilo u redu, sada su slova za pigmeje postala jako mala....sta se radi da se ponovo povecaju....

Hvala unapred

idi na pp wink

Hvala unapred

idi na pp wink

Imao sam problem, da se videti kakav prekjuce i niko se nije sem Milicice (Dame sa velikim D) javio za pomoc. Iako je bila u guzvi i cajtnotu, sa puno strpljenja je meni hendikepiranom pomagala savetima oko spomenutog teh.problema.Dobih takodje savet sta da radim od Garda(iako ne znam coveka) ali dzaba jos uvek su mi mala slova unutar monitora samo su krupna na ivici....Meni ovde niko ne veruje da sam glup za tehniku, komp.znam samo da ukljucim, naravno i da iskljucim.Postavljanje fotografija sam savladao ali samo na profilu zimus uz pomoc starije cerke, cak i ona boldovana slova ne znam.Ja sam covek za prosli vek...
Milicice, kada god pozelis da Te vodim na bruskete i onion soup iza Atelja 212 u jako lep restoran baci poruku, zaduzila si me i sa linkovima i sa tim sto si uvek dobre volje kada je prijatelj u nevolji...Ostali sa moje liste prijatelja, zelim Vam da se i Vama smanje slova... twisted

Hvala unapred

IMas dve opcije:

a) od donjeg ugla tastature na gore treci taster je Caps Lock i
pisaces sve velikim slovima a koje ce biti, ipak, malo veca od
standardnih

b) mozes nabaviti veci monitor od onog koji vec koristis.

Nema na cemu
Pa sto mi to nisi prekjuce rekao nego sam zvao klince sa kablovske tv. da mi pomognu, dodju pritisnu nesto, uzmu mi 10 E i smeju se mojoj gluposti drsko skoro u moje lice Unhappy
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:09 pm.