Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zamislite da sretnete svoju mlađu dvojnicu... Da li biste je prepoznali? I šta biste joj savetovali? Maži kremu za sunčanje , Kloni se pantalona od skaja ,Ne daj tom idiotu svoj broj telefona , Sok od limuna ne posvetljuje kosu – samo privlači ose...
Svim svojim mladjim dvojnicama savetujem da ne dele olako brojeve telefona i da se cuvaju baraba! :D Tonguewink
Savetovala bih joj da radi na sebi, neguje sebe, voli sebe i uziva u zivotu. Jednostavno, da zivi zivot i uziva u njemu, kako bi i drugi uzivali u njoj i njenom drustvu.
Šta tebe snadje u životu da postaviš ovakvu temu?
Ma pusti, tema je ok...

... jedna je odrasla pored mene!
winkwinkwink
Da zivi zivot punim plucima,da se ne boji nicheg sem sebe,da ne skida osmeh..da je bolje zaliti zbog necheg shto si uradio nego zbog necheg shto nisi!
Kad bolje razmislim,moji saveti mogu je odvesti u propast roll
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ma pusti, tema je ok...

... jedna je odrasla pored mene!
winkwinkwink

Hvala komsija srce si wink
Ja da sretnem Tvoju dvojnicu, nazvao bih je mali moj mutji-butji-mladji Smile
Sigurna sam da bi je i odveo na derbi wink

Joj, srce gresis.
Ja na stadion ne vodim Dame, drzim se one mornarske za Zenu i brod(znas ono da Zene na brodu donose nesrecu).Ne mislim na naseg Broda-PloviBroda Smile
Ja svoju dvojnicu gledam svaki dan.....moja cerka....i od malena je ucim da sve sto radi radi iz srca.....a, solarijumi, tangice,blajhanje kose....sta god....to je nece zaobici...jednostavno sve ce to da proba sta god da joj ja kazem....i to je ok.

Joj, srce gresis.
Ja na stadion ne vodim Dame, drzim se one mornarske za Zenu i brod(znas ono da Zene na brodu donose nesrecu).Ne mislim na naseg Broda-PloviBroda Smile

Na kosarku sam mislila lollol
savetovla bih joj da se drzi dalje od moga decka :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Da neguje kosu , nek se ugleda malo na dvojnicu lollol
Da ode kad je vreme... neke stvari su nepopravljive, tvdoglavost neka
iskazuje po drugim pitanjima... :?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:10 pm.