Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U Srbiji će od 11. novembra pušenje biti zabranjeno u svim zatvorenim javnim prostorima i radnom mestu, a za kršenje Zakona o zaštiti stanovništva od izloženosti duvanskom dimu kazne su 5.000 za pojedince i od 500.000 do milion dinara za pravna lica

Meni ovo jako tesko pada......a vama?
Нека дође да наплати казну...

8)
Slazem se....ali! Ja radim u jednoj banci i u toku radnog vremena ne smem da izadjem iz expoziture....Samam tim moj posao je i onako stresan sam po sebi.....ne mogu ni da zamislim da ne zapalim cigaretu posle pojedinih klijenata. A mogu da zamislim sta bi se desilo da zbog mene naplate kaznu mojoj banci. Mogu slobodno da uzmem sama knjizicu i da se pozdravim sa poslom.... Unhappy
meni smeta dim ako duze vreme udisem.
zacepi mi se nos.
ja mogu samo da pozdravim...
Хипотетичка ситуација:

Пуна кафана на ћошку, негде око 10 увече.

Долази неки државни лелемуд и покушава да напише 50 казни од по 5 000 динара и једну од 500 000 динара власнику кафане на ћошку.

Епилог:

У кафани на ћошку је дошло до открића које читаву теоријску физику шаље у ђубре.

Цигла је сама долетела и погодила комуналног полицајца међу плећке а затим се, опет спонтано, телепортовала на градилиште 200 метара даље.

Потрага за необичном циглом још увек траје, а успели су да пронађу само летећу црепљику која нема тако фасцинантна својства, осим што има тежњу за погађањем службених возила, али се не телепортује на градилиште без обзира на удаљеност.

8)
Slazem se....ali! Ja radim u jednoj banci i u toku radnog vremena ne smem da izadjem iz expoziture....Samam tim moj posao je i onako stresan sam po sebi.....ne mogu ni da zamislim da ne zapalim cigaretu posle pojedinih klijenata. A mogu da zamislim sta bi se desilo da zbog mene naplate kaznu mojoj banci. Mogu slobodno da uzmem sama knjizicu i da se pozdravim sa poslom.... Unhappy

То је забрана за дуван. Пређи на вутру. lol
Исто је урадио Хитлер 1939. године у Немачкој.

Јебем ли им мајку фашистичку.

Овај... демократску.

Исти ђаво.
8) bice i vama ko i vamo nama! lollollol

(al ne brini, pusace ce da pregrade ogradama..) wink

Potpuno te razumem i zaista mi je dosta zabrana, pretnji. Pushach sam vec 33 godine i trebala bih prestati ali ne zelim pod prisilom licemrnih zakonodavaca. Stresova je vec na pretek.
Неки претпостављају да постоје и летеће стаклене флаше киселе воде, али се и даље води дебата о томе шта је узрок необичних својстава наизглед сасвим обичних предмета.
Sta ces...
Sta se mora nije tesko, ja sam pio i pusio 15 godina pa batalio, navici ces se.Ostaju ti drugi poroci (a pri tom ne mislim na kocku), i sport (da izbacis nagomilanu negativnu energiju) wink

Mada kod nas obicno bude svako cudo za tri dana...

Potpuno te razumem i zaista mi je dosta zabrana, pretnji. Pushach sam vec 33 godine i trebala bih prestati ali ne zelim pod prisilom licemrnih zakonodavaca. Stresova je vec na pretek.

aooo pa bas si mlada pocelaaa,ti si se bas zapusilaTongueTongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ma ne pitaj, sva sam se zapushila, zacrnila ali necu da prestanem zbog represije! lollol

a stocemo sad?? ,,zivi i pusti druge da puse,, lollollol
Ma ne pitaj, sva sam se zapushila, zacrnila ali necu da prestanem zbog represije! lollol

vise si ti potrovala dimom ljudi nego one bombe te su nam padale,i one su bile ekoloske kazuuu,vis kako vasa vlada vodi racuna o narodu svomee
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:55 pm.