Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo je moja jubilarna druga tema koju postavljam,ne znam,postoje i mnogo gluplje teme (koliki ti je,ljubljenje za vreme oralnog sex-a(??!?),
e,nema teme,koliki Ti je IQ,al bi tu bilo filozofiranja).Moja prva tema je prosla kao nas predstavnik na Eurosongu,"Cipela",ispala je u osmini finala.Nov sam,neki su tu od 2005-e godine,i ja veoma cenim Te osobe.
Samo toliko,koliko dnevno prijatelja steknem,toliko ih i izgubim zbog nepoznatih razloga.TO NISU PRIJATELJI!Naravno,necu da ih imenujem.Recite sve sto mislite o odnosima,prijateljstvu,malim konfliktima,izvinite se,ako treba,naravno chat na temu je preporucljiv,jer pomiruje 2 ili vise osoba.Meni je,licno,ovaj forum sve,volim da dolazim ovde,i polako upoznajem osobe koje su najvise na njemu.Drago mi je da sam tu!
I meni je drago da si Ti tu, i shto si postavio novu temu ( nastavi samo tako- otvarj shto vishe tema, moze i GLUPIH - kako neki znaju kasti... wink ), a na tvoju temu cu odgovorim sutra.
Sada idem da njanjam... koncentracija popustila... jbg :? wink
Nije poenta otvarati shto vishe tema... :?

Sjebacete forum, a kad odu ljudi koji cine duh ovog foruma mocicete samo da lizzete guzice jedni drugima u montoniji...

Zato, Nikita, polako sa izlivima i napadima... :?
Cisto da se zna

A odgovor na temu je... Uvek prvo zadovoljim primarne ljudske potrebe pa onda idem dalje... wink
Dalje.... arrowarrowarrow
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Imam ruznu naviku, da ne doruckujem. Wink Jednostavno mi se ne da, da spremam na brzaka nesto (radje malo duze spavam oops ). E, da imam nekoga, ko ce da mi servira dorucak, rado bih ga smazala.. lol

Obicno, kada dodjem na posao, lepo sebi smuckam cappuccino, upalim komp, pregledam sluzbene mailove, pa pvt mailove i ondaK naravno vasa pisanja na forumu. :D
Imam ruznu naviku, da ne doruckujem. Wink Jednostavno mi se ne da, da spremam na brzaka nesto (radje malo duze spavam oops ). E, da imam nekoga, ko ce da mi servira dorucak, rado bih ga smazala.. lol

Obicno, kada dodjem na posao, lepo sebi smuckam cappuccino, upalim komp, pregledam sluzbene mailove, pa pvt mailove i ondaK naravno vasa pisanja na forumu. :D

smazala bi njega ili doručak?..............................Smile))
Dorucak, bwe... lol Ne mislim ja stalno na njega, k'o ti. Tongue :D
ni ja ne mislim na njega, al mislim na VAS...................Smile))
Mislim da ako bih pisala bez kafe ujutro, svi bi me se odrekli... nekad
ni sama ne znam šta sam htela reći... hrana dolazi posle.... a on -
kasnije malo u toku dana wink
Da vidim da li neko jede nesto bolje od meneSmile))) lol
Nije poenta otvarati shto vishe tema... :?

Sjebacete forum, a kad odu ljudi koji cine duh ovog foruma mocicete samo da lizzete guzice jedni drugima u montoniji...

Zato, Nikita, polako sa izlivima i napadima... :?
Cisto da se zna

A odgovor na temu je... Uvek prvo zadovoljim primarne ljudske potrebe pa onda idem dalje... wink

Ja sam otvorio svoju DRUGU temu,sto mi NIKO nece zabraniti,a pogledaj sada koliko novih tema ima
Yeste i ja se trudim, da budem mastovita i da vam dam nove teme... oops
Yeste i ja se trudim, da budem mastovita i da vam dam nove teme... oops

Zlico,ja u Tebe ne sumnjam,niti sam ikada sumnjao,niti cu sumnjati! Tu sam mislio na neke druge osobe
e dobro je da neko misli na mene.......................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:12 pm.