Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kazu, slika govori vise od hiljadu reci... Wink

Recite mi, kako vi dozivljavate ovu sliku i i da li zaista mozemo, da sumiramo zivot kroz te cetiri "boce"?
Kako vi vidite svoj zivot na relaciji "proslost - sadasnjost - buducnost"? Da li ste imali lepo, srecno detinstvo, da li ste zadovoljni svojom sadasnjoscu, kakvu buducnost zelite i naravno, da li biste bilo sta promenili?

((http://www.fotorola.com/uploads/a4709c76b1.jpg))
ispičuturo nijedna, samo ti neke flajke u glavi..........................Smile))
Ja cu da sumiram u triSmile)))
Stariji ljudi uvek kazu da ti na kraju uvek ostane sta si pojeo,popio i po`ebaoSmile))))))))) lollollol
Malo ozbiljnije...

Imao sam srecno detinstvo....burnu i lepu i ne tako lepu i srecnu mladost,ne znam sta donosi sutra ali se trudim da izbegnem sve greske iz proslosti da odigram malo pametnije i da odvedem sebe u malo svetliju buducnost.....
Prva asocijacija na flase - ko sa decom spava upisan se budi lollollollol
Detinjstvo: kao u bajci 8)

Mladost: luuuuuudosti za 3 persone malko divljije shock

Srednje doba: traje, bem li ga, kažu najlepše je, u mene mešovito lol

Starost: nadam se dobrom staračkom domu, i da me nemac zaobiđe- biće ekstra! wink
Proslost: Imao sam sretno detinjstvo,imao sam sve,razmazili me,ma super
Sadasnjost: Kosmar
Buducnost: Nisam zavirio u tu knjigu sudbine od gore,ali se nadam da ce biti bolje nego sada (U stvari,sve bi bilo bolje nego sada)
Voleo bih promeniti SAMO to,da se vratim jedno 10 godina unazad,da isamaram proslost kako valja
a di je flasa od rakiju da komentarisem
Ja sam emotivno vrlo bogat covek a takva su i moja secanja...
Sve moje etape zivota imaju svoju srecnu uspomenu...
Verujem da sam rodjen pod srecnom zvezdom i mozda zato, ali onu pivsku bocu nimalo ne cenim...
A zivot... pa uvek ce pokusati da me lomi... ali tvrda sam ja vocka!
Proslost: imala sam zaista lepo detinstvo, sa fenomenalnom ekipom iz zgrade, vrsnjacima i onim malo starijim klincima. Druzili smo se u kvartu i smisljali svakakve gluposti i ludorije. Pa onda moji skolski drugari sa kojima je bilo zabavno guliti skolske klupe, i sa kojima se i danas susrecem. Eh, ta divna secanja na letovanja u kampu po CRO primorju... Secam se, da je tata bio pomalo strog, a mama k'o mama, uvek mi je lakse bilo nju zavrteti oko malog prsta i smeksati, pogotovo kada sam krenula, da se borim za svoja prava (nocne izlaske). lol Dali su mi sve. Smile Prvi stidljivi poljupci, zaljubljivanja... oops

Sadasnjost: da pokucam u drvo, zdrava sam, prava i nista mi ne fali. Imam svoj posao, zivim za sebe, jos samo neko bebce mi fali i bicu happy. :D Jedino sto me ponekad nervira je ova jurnjava, zaboravljamo ponekad na sebe... Wink

Buducnost: zelim jednu lepu, malecku kucicu pored obale, gde cu da sedim onako stara, seda, sa naocarima u ljuljasci i citam neku knjigu, a da mi moj "deda", onako sa drhtavim rukama, donese veliku soljicu kafe i da jednostavno uzivam... Wink
A naostrila si se da uzmes nagradu za najj temu, a twisted Damo?
lollol
Nisam, ne patim ja od takve boljke... lol
'osh ti, da te Adminka Jopet brise, a? lolTongue
Komplexna tema Zlockice...

Mislim da sam imala srece i da je josh uvek imam...
Zzivim zzivot, volim lepe stvari, okruzzena ljudima koje volim, bez velikih trzavica i nadam se da ce tako i ostati... Smile
Sve pet..jos samo da sretno ostarim i to je to Smile
ili jos bolje da ne ostarim... to bi bilo mnogo bolj.. valjda ce ovi naucnici nesto da smisle... pa stanem uvek mlada...hahahaha
TongueTongueTongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
prve flašice se nesećam,
drugu sam protrčao kao i svi i žao mi je što nije duže trajala,
treću retko potežem jer sam i bez nje super raspoložen
a četvrta .... ni nje se neću sećati, verovetno
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:53 am.