Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovih dana se bas mnogo komentarisu teme na prvoj stranici (neki kritikuju, drugi vole), pa mi palo na pamet, da vas smorim jos sa jednom, a takva mislim, da ne postoji za sada. Smile

Zanima me, dragi moji forumasi, koja je po vama najbolja tema, postavljena na ovom sajtu? Wink
Prosetajte malo po starim stranicama ili vasem secanju (koja je ostavila najveci utisak).
a kreatora najbolje teme cemo proglasiti za najbistrijeg clana?
Tongue
a el sme za sebe da se glasa??

i kakva je nagrada za pobednika??
Ako smatras, da je neka tvoja tema najbolja, naravno da smes. Wink
Nema nagrade, samo me zanima koje teme su recimo vasi favoriti. Wink

Moj favorit je definitivno tema: TEMA KAKVE NEMA by ArmandoCarlos, zbog svoje originalnosti. wink
Najvise se pici onaj kaladont,jbg,pa onda one teme,Ti si iznad mene,ispod mene(nazalost),pa dobro prolaze teme o sex-u,jeb..m ga,ako znam...Ima dobrih tema,stvarno,ali ih ima i onih,NE DAJ BOZE.Tu
moram izdvojiti jednu:"Meni je 23 cm,koliki je tvoj?".SACUVAJ ME , BOZE DRAGI...
Kada je zena najranjivija?

od zedlion!
wink
Ljudi sa neta-Tutifruti Smile
Partizan-PloviBrod Smile
Depeche Mode-Cocoloc 011 takodje je bila dobra"Radovane vidi labuda"od istog autora Smile
Ostavite poruku nekom ko razume ili Hvala na razumevanju ..mrtva trka. :? Ja ne pisem o kvalitetu tema, nego o onom sta sam citao sa zarom i u kontinuitetu, naravno i tirazu koje su teme imale Smile
Obe moje rodjendanske su izuzetno lepe takodje 8)
Sta kuvate danas mrgreenmrgreen

kafu.......................Smile))
Sta kuvate danas mrgreenmrgreen

kafu.......................Smile))

Prebaci se na temu da izadju u top 10 mrgreenmrgreen
Meni je najbolja ona na kojoj sam upoznala mog momka... Smile

Samo znam da smo pricali o shlagu... i najsladje za kraj... I neki pupak se pominjao... winkSmile
. . . Moj favorit je definitivno tema: TEMA KAKVE NEMA by . . .

I moji favoriti su TEME KOJI VIŠE NEMA by Various Artists. wink
Sve su mi teme zanimljive na 1. strani, ali ako jednom kažem šta
mislim, pa ne mogu 50x ponavljati... :?

Zato su mi najdraže sve teme posle 1 strane, onda kreće zaista razvoj,
a sad, što mi reče ednom neko sve zaista završi na sexu il hrani... lollollol

Asocijacije, kaladont volim sa ljudima koji i to u šalu i razgovor pretvore wink

A da ima tema koje me nerviraji evilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevilevil malo je reći!!!!!!!!!!
I ja vise ne znam, sta da napisem na temi, na kojoj sam vec dala odgovor, pa tako ode sve u tri krasne. 8) Definitivno je vreme za time-out. Wink
Pa kada sve teme sagledavaš iz jednog (ženskog, plavog) ugla. twistedwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:57 am.