Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da,dosadile su mi ove teme koje se vrte danima u prvih "nekoliko" top mesta,trebaju nam nove teme,pa makar one bile i "GLUPE"! (Tu ne zelim da me asocirate na neke osobe). Ukratko,kakav racunar imate,procesor,hard,konekcija,graficka,muzicka,ostale karakteristike,itd.Dajte,breee,i duhovite odgovore (uglavnom to i dajete).

Za pocetak,da se smejete,evo moje makine: Pentium 3,RAM 256 Mb,procesor 800 Mb,graficka 32 Mb,zvucna integrisana (lele....),wireless internet,antena od kante za NESKAFU...
NE trebaju nam nove, pa makar one bile i glupe... :?
E amely, čekaj bwe, da odgovorim.... imadem igračku a ne računar lollollollol

9 inča monitor, nosim ga u tašni svuda sa sobom... 8)
Ja toga imam vise kom........ al' ne smem da pricam, reci cete da se razmecem...

22"
17"
15"
10"

(Al' meni to kupuje firma za koju radim)
E sad, nemoj da se hvalish... wink
Samo sam odgovorio na pitanje..... a sta ima u tim kutijama, nemam pojma, I am user......... lollollol
Ameli,cenim Te mnogo,ali ako nemas sta da kazes na moju temu,Ti predji na drugu.Nemoj drugima kvariti raspolozenje,nemoj da Ti je to primarna stvar na forumu.I Ti si nekada bila nova,pa Ti je bilo neprijatno napisati prvih 4-5 tema..Nemoj biti takva...
ja imam nesto dono mi sinovac mika kad je bijo u americi pa je radijo na nekakom studiju i dono mi mi ono sto oni nisu vise teli da koriste vele nesto im se ne uklapa a meni valja jedino mi malo smeta sto mi svaki put ova andramolja kaze nesto helou komader spok i jos nesto zgomila al zato radi ko svajcarski sat samo trosi mlogo struje ko da sam ukljucio kotao za grejanje od dvajescetir kilovata jebo te faraon
Imam ih vise i koristim po potrebi...
u novije vreme iz kreveta i veruj mi pojma nemam sta je u njemu!
prestao sam pratiti oblast davne 1997, kada sam video da se u to svaki klinac razume... od tada klincu pivo, dodji, pa namesti i nema brige!
:D
Ja apsolutno ne volEm teKnicke teme (muske)... lollolTongue
ja imam najbolji komp na svetu..cak su mi ga i ukrali, ali je toliko bio vezna za mene...da se vratio kuci..ne menjam ga :D :D :D
sta ima u njemu, nemam pojma..vazno je da radi :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

sve ti budne jasno kad ti fotke osvanu u Playboyu!
:D wink

sve ti budne jasno kad ti fotke osvanu u Playboyu!
:D wink

ako dobro plateeeeeee
sto da ne :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Da,dosadile su mi ove teme koje se vrte danima u prvih "nekoliko" top mesta,trebaju nam nove teme,pa makar one bile i "GLUPE"! (Tu ne zelim da me asocirate na neke osobe). Ukratko,kakav racunar imate,procesor,hard,konekcija,graficka,muzicka,ostale karakteristike,itd.Dajte,breee,i duhovite odgovore (uglavnom to i dajete).

Za pocetak,da se smejete,evo moje makine: Pentium 3,RAM 256 Mb,procesor 800 Mb,graficka 32 Mb,zvucna integrisana (lele....),wireless internet,antena od kante za NESKAFU...

a di ga je tu pitanje?..............................Smile))

a di ga je tu pitanje?..............................Smile))

kao iskusna caterka bi trebala da znas da se na netu nekada ne postavljaju znaci pitanja, vec ih ti moras postaviti u mislima na odredjeno mesto!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 am.