Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DA LI MISLITE DA JE DANAS U SRBIJI BELI HETEROSEKSUALNI MUŠKARAC UGROŽENA VRSTA????
Hajde da Ćaskamo....
Dzoni
Čuj, ugrožena, skoro izumrla! Ja mislim da ga treba staviti pod zaštitu UNESKO-a!
Čuj, ugrožena, skoro izumrla! Ja mislim da ga treba staviti pod zaštitu UNESKO-a!

da osnivamo neko drushtvo? wink
Dzoni
Oma na trg da skupljamo potpise, ako se nakupi stranku osnivamo!
A GDE SU NAŠE DRAGE DAME,....NJIHOVO MIŠLJENJE JA V E O M A BITNO!!! :D :D lollol
Dzoni
Oma na trg da skupljamo potpise, ako se nakupi stranku osnivamo!

Saglasna! 8) Smilewink
A GDE SU NAŠE DRAGE DAME,....NJIHOVO MIŠLJENJE JA V E O M A BITNO!!! :D :D lollol

PS: Moj (iskren i dobronameran), savet, nemoj pisati bvelikim slovima, jer se to na forumu smatra "vikanjem", a mogu ti i obristai postove...

PS: Moj (iskren i dobronameran), savet, nemoj pisati bvelikim slovima, jer se to na forumu smatra "vikanjem", a mogu ti i obristai postove...

hvala, za sada sam dobro prosho wink
Dzoni
Eto, sad i ti ugrožavaš spomenutu vrstu! (Ovo je za Nikicu)
DA LI MISLITE DA JE DANAS U SRBIJI BELI HETEROSEKSUALNI MUŠKARAC UGROŽENA VRSTA????
Hajde da Ćaskamo....

Iako situacija u Srbiji je takva da je crni heterosexualac odavno
prevagnuo, i da se eurokrem gej lobi jako razvija, mislim da beli
heteroseksualac neće još izumreti... :D
Sto izumro,mozda samo nije IN lol
Eto, sad i ti ugrožavaš spomenutu vrstu! (Ovo je za Nikicu)

Komshijaaaaaaaaaaaaa....... ja, nikada i nikoga (niti sam imala ikada tu nameru), ne ugrozavam :!: Samo se uvek trudim da budem ok prema svima koji ne izazivaju svadje, provociranje...
Mada mi teshko uspeva... :? rollrollroll
Morate mu posvetiti više pažnje da bi opstao! A kolko se dalo videti iz nekih metričkih tema, većina dama je bila za tamniju (dužu) opciju! (Mada je to predrasuda, al ugrožava)
Sto izumro,mozda samo nije IN lol

A kako se vrće? lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:14 pm.