Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

OTO RAN --- Luciferov dvor ??? mozda neko zna --- makar na Engleskom...hvala unapred! :D
vidim da ne citate ni stripove --- toplo prepurucujem ALAN FORD-a ili Zlatnu seriju :D lol
Da se ne zove na Srpskom Lucifereov presto?
Ima jedna moja drugaricaSmile)))))) lol
OTO RAN --- Luciferov dvor ??? mozda neko zna --- makar na Slovenskom...hvala unapred! :D

Može, Jože. lollol
Salim se... Tongue
Овде сви окрећу главу од књиге ко од смрдљивог сира. Брука.

Mister Cheez you can find your book in the library.

You are welcome.

wink
Овде сви окрећу главу од књиге ко од смрдљивог сира. Брука.

wink

Ja bas volEm smrdljivka... lol
Mislim, mislim ali ne sme glava na panj Smile
Da postoji ta knjiga u onoj maloj prodavnici kod Doma omladine u Makedonskoj ulici, pre stepenista, gde se prodaju diskovi, karte za koncerte i sl.ako je nema tu, onda Plato mora da ima, a ako ne tu..
znam, odmah iza Albanije prodavnica Mamut ona ruzna zgrada ima knjizaru na 3 sprata.Kosmajska nekadasnja ulica ona mala sto se spusta na Zeleni venac, tu sam nasao stare i zaboravlljene knjige.
Mislim, mislim ali ne sme glava na panj Smile
Da postoji ta knjiga u onoj maloj prodavnici kod Doma omladine u Makedonskoj ulici, pre stepenista, gde se prodaju diskovi, karte za koncerte i sl.ako je nema tu, onda Plato mora da ima, a ako ne tu..
znam, odmah iza Albanije prodavnica Mamut ona ruzna zgrada ima knjizaru na 3 sprata.Kosmajska nekadasnja ulica ona mala sto se spusta na Zeleni venac, tu sam nasao stare i zaboravlljene knjige.

zar to nije Sremska?......................Smile))
Bivsa Marsala Birjuzova :?
Ona kada ga smotas pre Kneza ona mala ruzna strma ulica, ima banka, ima poslasticarnica, ima sendvicarnica ali pre svega toga je Mamut.Moze, ajd`onda Sremska, ionako sam slab sa ulicama.. Smile
znam bre di ga je Mamut................. tam sam kupla bukvar.............Smile))
b92 store ??? oni garant imaju jer su strani agenti u kompletu
vidim da ne citate ni stripove --- toplo prepurucujem ALAN FORD-a ili Zlatnu seriju :D lol

ako si mi tako pamtan sto je ne potrazis u recimo biblioteci... Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

ako si mi tako pamtan sto je ne potrazis u recimo biblioteci... Smile

ja sam sreco glup--- pa zato trazim pametnu ima li je ??? .tongue.
nema..jbg..pogresno mesto za nesto tako :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

jel taj alan ford neki casopis o automobilizmu? roll

winkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:44 pm.