Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Uterivanje dugova.. Da li Vam se desilo da nekome pozajmite novac,ili da Vam je neko duzan,a zaj.....aju Vas kao budale??? Kako cete reagovati???
ima toga krupno i sitnije, još od 2002 i 2005g. i ne mogu im ništa. Dosadjujem zovem, kumim, molim, pretim.... svašta i ništa! :?
De me nadje... ima, kad bi naplatio dugove, pola godine bih ladno mogao da ne radim, ovako shock

umalo nisam popio batine od plavaca i to zbog rođenih para shockshock
Dzoni
A da ih potplatis,da Ti vrnu pare?

Probo sam i to, pa mi sad još više duguju! :?
Imam ja jednu shto mi duguje cipele :D sunce joj poljubim,pozajmila cipele pa se ne seti da vrce nazad roll
I to dva para! :?
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
ti bar mozhes da je izujesh wink a ja kad sam probo da "izujem"
umal nisam n...bo! shock
Dzoni
Dzoni udari ga di je najtanji...al ne da ga "izuvash" nego nako bezobrazno,perfidno..znash ima ljudi s kojima se mora tako izem im lebac lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
ne smem da ga pipnem....dolazila marica evil chudo bilo :?
Dzoni
Pih ne nadugovao se da bog da shock :?
platio, samo nije meni... otišla mu kuća na doboš, svi ostali na ulici....
tako da od mojih dva somića nishta crycry
Dzoni
Pare, kola i muskarca nikada ne posudjujem! 8) wink

Moja mama obicno kaze: DAS RUKICAMA, TRAZIS NOGICAMA... lol
Tako to biva. Wink
Pa ti si još i pametnica.... lollollol
Dobro ti jutro wink

Nožicama... nogice su od praseta Tonguelollollol
Dzoni
Ma, kak'o prase, kak'i bakraci... lol Nekome das pare, a ondaK moras, da ga juris, da bi SVOJE pare dobiJo nazad. lol Neka Fala, nije mi bas do maratona. lol
Dobro jutro. Wink
Dva puta san bio u prilici da sam morao da pozajmim vece sume novca. Vratio sam pre roka...

Velike sume ne dajem na zajam. A manje sume koje dam odmah "otpisem" i nikoga ne jurim i ne potsecam. Ako mi vrate - cist car.

Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:04 pm.