Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DA li verujete da postoje vanzemaljci ? Da li smo jedini u svemiru ? Ja iskreno verujem da postoje . Malo bi bezveze da zamisljam toliko prostranstvo (bez kraja) a da smo jedini koji nesto radimo gradimo i istrazujemo ... mislim da je covjek nastao eksperimentom (uspjelim ili ne) vanzemaljaca ... nekako mi to zvuci kao logicno resenje i odgovor ... Ako verujete da postoje kako ih zamisljate , boljim gorim istim naprednijim drugacijim .... po stampanim medijima se ponekad nadju naslovi susreta trece vrste kao vidjen NLO ima li istine u tome ....
Sta vi mislite o tome ???

PS. unapred se izvinjavam ako postoji ista ili slicna tema , nisam je uspeo pronaci , pa ako neko mozda zna volio bi da me uputi da procitam vase komentare ...
Pa, da vidis, nisam ni ja vise sugrna da li postoje ili ne. Pretpostavljam da postoji zivot na jos nekoj planeti, sem Zemlje, samo je pitanje kako izgledaju. Sumnjam da su isti ili slicni kako su nama predstavljeni, tj. kao "mali zeleni". lolroll Neko ih je tako zamislio i stvorio nam sliku koju mi imamo i tako ih dozivljavamo. Mozda postoji zivot "dinosaurusa", nekih cudnih stvorenja, koja nemaju uopste slicnosti s ljudskim bicem. Niakada necemo saznati, ako ih ne vidimo. :?

U bliske susrete sa vanzemaljcima ne verujem. Nacitala sam se i ja toga, cak su neki pili i kafu sa njima, ali ipak ne verujem u te price. Ako su dosli, s druge planete, pili kafu s pojedincima, valjda bi pili sa ostalima. Sto bi se krili od drugih? lol

Bila je slicna tema, ali to i nije bitno. Uvek moze o tome da se prodiskutuje. Samo da ti temu ne zabrljaju ovi nasi "formuski vanzemaljci" lolloltwistedwink
Nekako verujem da ima zzivot negde drugde... Smile Samo je pitanje, shto kazze Vockica, u kom je obliku.

U susrete trece vrste ne verujem, jer bi za ovolike godine se morao pojaviti neki egzaktan dokaz...
Tako... Smile
I ja sam ubedjena, da postoji sigurno jos negde zivot... Ako vec postoji, nadam se, da nisu neki ruzni i da su ljubazni (tek ce ondaK ovi nasi beli heterci, da budu ugrozeni). lollol

Ponekad imam osecaj, da sam i ja pala sa nekog treceg kamena od sunca. lollol
naravno da verujem................... pa evo Zlica je naš vanzemljak........................Smile))

al se nadam da će oni zagađeni u što skorije toJ vreme da promeni.........................Smile))
Jao komsinice Smile
Kada se vrati Karlo, ima da Te zaskoci, odma`se vidi firmirana kuca Smile
DA li verujete da postoje vanzemaljci ? Da li smo jedini u svemiru ? Ja iskreno verujem da postoje . Malo bi bezveze da zamisljam toliko prostranstvo (bez kraja) a da smo jedini koji nesto radimo gradimo i istrazujemo ... mislim da je covjek nastao eksperimentom (uspjelim ili ne) vanzemaljaca ... nekako mi to zvuci kao logicno resenje i odgovor ... Ako verujete da postoje kako ih zamisljate , boljim gorim istim naprednijim drugacijim .... po stampanim medijima se ponekad nadju naslovi susreta trece vrste kao vidjen NLO ima li istine u tome ....
Sta vi mislite o tome ???

PS. unapred se izvinjavam ako postoji ista ili slicna tema , nisam je uspeo pronaci , pa ako neko mozda zna volio bi da me uputi da procitam vase komentare ...

Kad se pominju vanzemaljci svi ih zamisljamo kao male zelene i buljave lollol da li oni stvarno postoje? Ih ko ce to znati moj profesore lollol Ali NESTO ima
Sklon sam, kao i većina, da verujem kako postoji život u nekom obliku negde u Svemiru. Niti mogu da sagledam prostranstva Svemira, niti da zamislim moguće oblike života.... pa se, uglavnom, time i ne opterećijem.

Istina, mnogi u mom okruženjo ozbiljno sumnjaju da sam pao s Marsa.......... lol
Многи наши земљаци нашли су се ван себе,зар не ?

wink
izgleda da ovde ima vise vanzemljaka nego sto sam mislio ...
oops :D :D wink
Verujem da postoji ali ako su na visem civilizacijskom nivou verujem da su ukljuceni u zbivanja na zemlji.......
Verujem da postoji ali ako su na visem civilizacijskom nivou verujem da su ukljuceni u zbivanja na zemlji.......

pa ako su ljudi nastali eksperimentom vanzemaljaca onda bi vanzemljaci trebali pratiti svoj eksperiment ...
Ako su oni za to zasluzni mozda i ne,ne iskljucijem ni jednu mogucnost ali se ni za jednu ne opredeljujem.........
Ako su oni za to zasluzni mozda i ne,ne iskljucijem ni jednu mogucnost ali se ni za jednu ne opredeljujem.........

naravno ... ovo su samo moja nagadjanja ...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:00 am.