Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo pitanje mi se jako dugo mota po glavi od kad sam na netu. Komunicirajuci sa dosta ljudi shvatila sam da vecina od njih ne pravi paralelu izmedju realnog zivota i virtuelnog sveta. Nailazila sam na profile gde ljudi ceznu da na ovom mestu upoznaju ljubav svog zivota i umru srecni. za moj pojam to je nebulozno. Ne kazem, ljubav se radja na cudnim mestima ali da neko zivi s ubedjenjem da ce je ovde naci to mi nije jasno. Sta vi mislite o tome?
Paaaaaaaaaaa, ja ne biK bas da umrem na ovom mestu... lol
Ja vec umrla......sad ce 40 dana
bem li ga ako će na ovakvom mestu i međ ovom gomilom ludaka naći ljubav svog života itd..... shock
Ovo pitanje mi se jako dugo mota po glavi od kad sam na netu. Komunicirajuci sa dosta ljudi shvatila sam da vecina od njih ne pravi paralelu izmedju realnog zivota i virtuelnog sveta. Nailazila sam na profile gde ljudi ceznu da na ovom mestu upoznaju ljubav svog zivota i umru srecni. za moj pojam to je nebulozno. Ne kazem, ljubav se radja na cudnim mestima ali da neko zivi s ubedjenjem da ce je ovde naci to mi nije jasno. Sta vi mislite o tome?

ne vidim ništa loše u tome

ete u mojemu slučaju/životu, nikako nisam mogla da nađem ljubaf svog života u životu, pa sad pokušavam da nađem ljubav svog života u virtuelnom životu i iskreno se nadam da će me neko u životu i pogledati, ako neće u pravom životu onda makar u ovom virtuelnom životu................................ ete toliko o mojemu slučaju/životu................Smile))
bem li ga ako će na ovakvom mestu i međ ovom gomilom ludaka naći ljubav svog života itd..... shock

S' kim si, tak'i si. Tongue
šta se buniš, viš da se odnosilo na muški rodU...........................Smile))
Ja vec umrla......sad ce 40 dana

a to se oseca daklem

:D
Pa, nEsam primetila, da je on zeMsko... lol
Devojcice, oprezno sa tom generalizacijom... wink

Ja sam primer da je to moguce, znam josh nekoliko primera... Tako da je sve moguce i svugde je moguce...
Neki cekaju i bebe... Smile

Polako, shvaticesh da je ovo mesto kao i kafic, samo ovde pre mozzesh uociti neke karakteristike...
Do sada me instinkt nije varao... 8)

Paaaaaaaaaaa, ja ne biK bas da umrem na ovom mestu...

I ja, sestro slatka... Tongue 8)
Devojcice, oprezno sa tom generalizacijom... 8)

es čuo, Pero, a i ti jale.........................Smile))
Ja sam na netu nasao ProDom Damu, sada trazim LifeStyle Dom za preko vikenda...Tada sam solo, a bas i nisam u `zonu da me neko bicuje svaki dan Smile
Ja sam na netu nasao ProDom Damu, sada trazim LifeStyle Dom za preko vikenda...Tada sam solo, a bas i nisam u `zonu da me neko bicuje svaki dan Smile

a šta fali bičOvanju?.............................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:41 pm.