Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li mislite da ste puno promasili u zivotu,brak-veze,profesija ,posao...Koji bi savet dali drugima,recimo osobi iznad.
Da sam dobra da delim savete......bila bih u nekom srecnom braku....ili dugoj vezi. Na zalost cry
Uvek je lakše savetovati druge nego sebe....... neobjašnjivo, al' mnogo puta dokazano......
Uvek je lakše savetovati druge nego sebe....... neobjašnjivo, al' mnogo puta dokazano......

Nije neobjasnjivo. Kada savetujes druge mnogo si objektivniji, nego kada treba da "posavetujes" sebe (subjektivnost). Wink
A, cim su emocije upletene, vlastiti razum ti se malcice pomuti. Plus na svojoj kozi osecas posledice odluka.
Da li mislite da ste puno promasili u zivotu,brak-veze,profesija ,posao...Koji bi savet dali drugima,recimo osobi iznad.

Ne mislim da sam promasila u zivotu. Mozda samo kad je bio izbor profesije u pitanju ali ovako ne. A da posavetujem nekoga odavde ne mogu jer za ovakvo pitanje moras tu osobu bolje znati a ne samo iz par psotova.
Ti bar imaš vremena da se napromašuješ...... tek si počela..... Tonguetwisted
Ma kako ne može????

Evo npr. ti si iz grada vetrova.... možda da ograde neke staviš, napraviš
sebi ugodnu zavetrinu? wink :D

BR... jesam ja ZAISTA tako spora? shock :?
"Ne daj se Fifi, ostani psina..." lol

shock .......................Smile))
Zivot pise romane wink

Vockina famozna recenica lollolTongue
Da sam dobra da delim savete......bila bih u nekom srecnom braku....ili dugoj vezi. Na zalost cry

Dea, mislim da gresis. To sto nisi u braku ili dugoj vezi, ne znaci da ne mozes da das dobar savet. Svako od nas je pametniji kad je drugi u pitanju. Kad treba sebe da posavetujes tesko ide, jer su pomesane emocije sa razumom i realnoscu.

Mislim da i sama zena moze da bude srecna. Cinjenica da nam partner sve vise treba s godinama. Oseca se potreba za smirenjem, neznoscu, jednim spokojem. Sto smo stariji sve je izrazenije, ali ako toga nema netreba biti tuzan. Treba osmisliti zivot i naci zadovoljstva koja nas ispunjavaju i cine srecnim. Mozda kao takvi, svojom pojavom i privucemo neku osobu suprotnog pola. Ako iz nas uvek izbija neko nezadovoljstvo, tuga, seta, efekat je 0. Niko ne voli namcore i nezadovoljne osobe.
Zivot pise romane wink

Vockina famozna recenica lollolTongue

Kako god lol Svi bi mogli da napisemo bar pricu, bajku, a neki i roman o svom zivotu. lolTongue

Dea, mislim da gresis. To sto nisi u braku ili dugoj vezi, ne znaci da ne mozes da das dobar savet. Svako od nas je pametniji kad je drugi u pitanju. Kad treba sebe da posavetujes tesko ide, jer su pomesane emocije sa razumom i realnoscu.

Mislim da i sama zena moze da bude srecna. Cinjenica da nam partner sve vise treba s godinama. Oseca se potreba za smirenjem, neznoscu, jednim spokojem. Sto smo stariji sve je izrazenije, ali ako toga nema netreba biti tuzan. Treba osmisliti zivot i naci zadovoljstva koja nas ispunjavaju i cine srecnim. Mozda kao takvi, svojom pojavom i privucemo neku osobu suprotnog pola. Ako iz nas uvek izbija neko nezadovoljstvo, tuga, seta, efekat je 0. Niko ne voli namcore i nezadovoljne osobe.

Ma ok ima istine......Ali sve knjige o musko zenskim odnosima su napisale neke fine tete koje su imale par stotina frajera iza sebe.....i bar 5 brakova. Da su tako pametne i da tacno znaju sta treba raditi u svakoj situaciji zadrzale bi bar jednog pored sebe. Jos ni jednom nisam natrcala na knjigu koju je napisala zena koja ima uspesan (jedan) brak i koja gaji dvoje, troje , petoro dece.... One znaju tajnu.....Ja bih to volela da cujem......kako u danasnje vreme????
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:59 pm.