Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Stres zbog posla koji mnogi imenuju kao " menadžerski stres " -a on ne utiče samo na menadžere, zna da pravi problem onima koji puno rade, i gotovo da nemaju slobodno vreme.

Da li o poslu razmišljate kad izađete iz firme? Koliko vremena provodite na poslu? Koliko on utiče na vaš privatan život?
Da li o poslu razmišljate kad izađete iz firme?
YoCk

Koliko vremena provodite na poslu?
I više no je potrebno

Koliko on utiče na vaš privatan život?

..........................Smile))
sad imam velikih problema na poslu...

zbog stresa na poslu sex sam ogranicio samo petkom posle podne od 16-18h na radnom mestu
sveko drugo vreme je kaznjivo
eebigaŽika, u tom periJodu mi se ne diza......................Smile))

Posto u firmu ne ulazim, ne mogu ni da izadjem......dalje je bespredmetno......

363 dana u godini (ne radim na Bozic i na Uskrs, al' samo 1. dan)

Na privatni sta? shock

lollol
Mutji moj mali, mali moj medeni kolacu Smile

Pazi ovako, slusaj vamo, pazi dobro...

Ja sam pod svakodnevnim stresom, svako jutro kada se probudim kazem sebi.."***bem mu jos jedan dan" Unhappy

Ti si em mlada, em uspesna poslovna zena, nesto slicno onim tetama iz serije sex i grad, zato moras da kontrolises stres, znam ja da je ogromna odgovornost na Tebi, ali ne budi katalizator za svaku stresnu situaciju, neka prodju pored Tebe, ne unosi ih u sebe...Inace, ja mislim da si Ti u Tvojoj firmi omiljena Dama 8)

Više NE!

Nekada sam dosta, a sada samo onoliko za koliko sam placana! lol KUj ih shisha, radim za platu.

Nema sta, da utice. Kada je kraj radnog vremena, zatvaram kancelarijska vrata i pocinje moja privatnost! lol

Zadnje dve sedmice su mi bile divne na poslu. lol Stres-free. Sve sam postigla, napavila prometa juhu-hu, a u ponedeljak dolazi g. Gargamel. twisted
Zadnje dve sedmice su mi bile divne na poslu. Stres-free. Sve sam postigla, napavila prometa juhu-hu, a u ponedeljak dolazi g. Gargamel.

Da mi je da vidim komentare Tvojih zaposlenih kada Ti postanes (uskoro) g-djica/dja Gargamel........ twistedlollol

Nema sta, da utice. Kada je kraj radnog vremena, zatvaram kancelarijska vrata i pocinje moja privatnost!

Da li bi Ti privatni zivot bio isti bez para koje Ti donosi posao? :?: idealol
Nekada sam previse dozvoljavala da uticu na mene svi dogadjaji na poslu....Sada nemam ni zivaca ni vremena za to. Ok, zivimo i ja i moja cerka od toga....ali ne zivimo za to. Ja radim da bih zivela ne zivim da bi radila. Odem, odradim sta imam...kada udjem ostavljam ispred vrata svoje privatne probleme.....kada krenem ostavim na poslu poslovne probleme...ponesem one koje sam ostavila ispred.....I svima lepo. Mozda sve ovo deluje neabiciozno.....ali pokazalo se kao najbolja varijanta....bar za mene.
"BR" kaže...
[quote]Da mi je da vidim komentare Tvojih zaposlenih kada Ti postanes (uskoro) g-djica/dja Gargamel........ twistedlollol

Da li bi Ti privatni zivot bio isti bez para koje Ti donosi posao? :?: idealol

Nikada ne bih bila takav panicar i bila kreator stresa, pa makar bila i mrs. Azrael. lolwink Neki ljudi jednostavno nemaju moc samokontrole i sposobnosti lidera. Wink

Ne bi mi bio isti naravno, ali sve dok radim za platu, radim ono za sta sam placana, a kada budem imala vlastniska prava onda cu da trosim svoje nerve, a ovako neka se sekiraju oni, koji i pored plate kupe slag, stecen i mojim radom. Wink
Dobar vikend u borbi protiv stresa na poslu... Tezzim tome... Smile
Mutji moj mali, mali moj medeni kolacu Smile

Pazi ovako, slusaj vamo, pazi dobro...

Ja sam pod svakodnevnim stresom, svako jutro kada se probudim kazem sebi.."***bem mu jos jedan dan" Unhappy

Ti si em mlada, em uspesna poslovna zena, nesto slicno onim tetama iz serije sex i grad, zato moras da kontrolises stres, znam ja da je ogromna odgovornost na Tebi, ali ne budi katalizator za svaku stresnu situaciju, neka prodju pored Tebe, ne unosi ih u sebe...Inace, ja mislim da si Ti u Tvojoj firmi omiljena Dama 8)

Omiljena tacno,kad sam najmladje celjade wink
Stres zbog posla koji mnogi imenuju kao " menadžerski stres " -a on ne utiče samo na menadžere, zna da pravi problem onima koji puno rade, i gotovo da nemaju slobodno vreme.

Da li o poslu razmišljate kad izađete iz firme? Koliko vremena provodite na poslu? Koliko on utiče na vaš privatan život?

Na ovo cu ti odgovoriti posle 15-og septembra wink
Ne brini,sav stres cu da ti izbacim twisted
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:29 am.