Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Na sta Vas asocira ova teza,zenske jeste se sredile za veceras,muski batalite spricere i pivo i ostavite tv
Na usrane 90-te , doba dizelasa i qrcenja po gradu
Za mene je to bezveze asocijacija..., uvek me iznervira...malo prejaka rec, ali... lollollol

Kao svi cekaju petak...pa te koji cekaju treba koknuti..., opet prejaka rec... winkroll
A na jednoj postojecoj temi svi se ishvalise kako vole u svako doba ...svakim danom i nocom... i td... lollollol
Punom parom se spremamo, blajhamo se, dizemo sise, navlacimo farmerke do sisa i idemo da slusamo dr igija :?
Za mene je to bezveze asocijacija..., uvek me iznervira...malo prejaka rec, ali... lollollol

Kao svi cekaju petak...pa te koji cekaju treba koknuti..., opet prejaka rec... winkroll
A na jednoj postojecoj temi svi se ishvalise kako vole u svako doba ...svakim danom i nocom... i td... lollollol

Ma jooooooook, TANE je za ostale dane........ lollollol
ma sto bi cekao petak...

ma meni i taj izraz metak malo glup...

mislim necu da serem da ja iskljucivo vodim ljubav, posto cesce se tucam, nego sto vodim ljubav... ali kad se tucas s osobom koju volis, to je tu negde skoro ko vodjenje ljubavi...

tako da mi taj izraz metak bas fuj...
a i ko bre da doceka petak... svako jutro i svako vece...
a nekad i izmedju toga...
A za koji je dan corak???? lol

ulete mi Richie
uf Richie, isto mislimo za metak.... lollollol
milicice izvini za klizeci...

a to sto mislimo isto za metak... za stosta ti i ja isto mislimo...
dokazalo se vec...
A za koji je dan corak???? lol

Corak nije zbog dana - svaki metak moz' da bude corak kad je los strelac...... lollol

Jedan moj ispisnik pokus'o da se odbrani (da proredi malo da razgibavanja za koja nije im'o volje), pa objasnio zeni da se riba (citaj sex) konzumira samo onim danima koji u nazivu imaju R. I dobio "novi" kalendar:

poneRdeljak,
utoRak,
sReda,
cetvRtak,
peRtak,
suRbota i
neRdelja.

lollollol

Jedan moj ispisnik pokus'o da se odbrani (da proredi malo da razgibavanja za koja nije im'o volje... i td......
lollollol

ne zna princip rada hormona... wink
milicice izvini za klizeci...

a to sto mislimo isto za metak... za stosta ti i ja isto mislimo...
dokazalo se vec...

i to je tacno... Tonguelol
Mozda i zna, al' sta mu vredi...... lollollol
Mozda i zna, al' sta mu vredi...... lollollol

uhhhh..., zenski razmisljam... lollollol
Punom parom se spremamo, blajhamo se, dizemo sise, navlacimo farmerke do sisa i idemo da slusamo dr igija :?

Bravo mala,ti ces nocas nesto i zakaciti
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:58 pm.