Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
"Njen dnevnik:

U subotu je bio čudan.Izašli smo na piće. Bila sam ceo dan sa prijateljicama u kupovini i malo sam zakasnila. Možda je zbog toga bio ljut. Nekako se u razgovoru nismo našli. Predložila sam da odemo na drugo mesto, gde možda možemo bolje razgovarati. Njemu je bilo svejedno. I dalje je bio ćutljiv i odsutan. Pitala sam ga šta mu je ali on mi samo reče ‘’ništa’’. Pitala sam ga da li sam ga ja naljutila. On mi dade odgovor, da nema veze samnom i da se ne brinem. Na putu kući u autu sam mu rekla da ga volim. On je i dalje ćutao i nastavio vožnju kao da ništa nije bilo. Zašto nije jednostavno rekao da i on mene voli? Kada smo stigli osetila sam da sam ga izgubila i da on više neće da ima posla samnom.
On je celo veče sedeo pred televizorom i nije progovorio ni reč. Činio mi se odsutan i mislima negde daleko od mene. Ja sam legla da spavam. Nakon deset minuta i on je legao u krevet i iznenada je reagovao na moje nežnosti i vodili smo ljubav. Ali i dalje sam imala utisak da je odsutan. Bilo mi je svega dosta pa sam odluèila da sa njim porazgovaram o toj situaciji,ali on je veæ bio zaspao. Ja sam plačući zaspala. Ne znam šta dalje. Moj život više nema smisla.

Njegov dnevnik:

Danas je PARTIZAN izgubio,ali smo ipak imali sex."

Mislim da je ovo dovoljno ilustrativno... Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:07 am.