Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite, zasto je samo jedan procenat ljudi na svetu od vise milijardi koliko nas ima, najbogatiji!? Ako izuzmemo one koji su do bogatstva dosli nasledjem, sta je to sto su oni drugi znali vise, bolje .....od nas ostalih i svoje plate ni ne broje vise jer ko ce tolike nule izbrojiti? lol
ali i svako od nas ume, moze i hoce, zasto onda nemamo milijarde eura ili dolara ko sta vise voli? The secret!?
(Cekam trenutak kada ce se tema razviti u diskusiju o masoneriij i delovanju istih... pa cu da se prikljucim. lol)
ali i svako od nas ume, moze i hoce, zasto onda nemamo milijarde eura ili dolara ko sta vise voli? The secret!?

Pretpostavljam da većima hoće, ali nema mnogo onih koji mogu, a još je manje, mnogo manje, onih koji umeju........ rezultat je 1%.
Jednog dana i ja cu biti taj 1%. Smile
Poljubice mene sedam brojeva, ja vam kazem. lol
Jeli su vitamine kad su bili mali,a tata kad ih je pravio brojao je preko milion,mama se jedva digla,ali se na kraju isplatilo
Ja mislim, da ti ljudi osim sto imaju pamet imaju jos veca muda (izvinjavam se neznijim dusicama na izrazu). Ko ne rizikuje, taj i ne profitira. 8)
I ja sam srecna, pare mi bas ne beze, al' mi bogUmi i ne uskacu u novcanik. lol
Nikad mi novac nije predstavljao uslov za sreću, nikad nisam zavidela onima koji imaju više od mene, tako da nisam ni razmisljala na koji način su stekli, a isto tako mislim da mnogi koji imaju puno novca mnogo manje uzivaju u zivotu, jer im je bitna preokupacija kako ili zaraditi više, ili zadržati to što imaju rollroll

A ko zna sebi da ugodi, taj ce uvek naci zadovoljstvo i u sasvim obicnim stvarima, kao npr. Mesec je besplatan za gledanje, dostupan svima, ali gube oni koji ga ne vide ma koliko para imali winklol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ti gledaj Mesec, ja ću zvezde, alavija sam, njih ima više... wink
Kad zaradiš prvi milion sve ide lakše, verujte mi jer znam iz ličnog iskustva.
Para se na paru lepi.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:48 am.