Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...pošto postoji tema posvećena najboljoj temi, red je da se izjasnimo i o najglupljoj!....naravno, svako u okviru svojih mogućnosti, svi su dobrodošli!

lollollol
rum_punch(manki)live.com
Ovaj forum, definitivno, nikada nije stradao od "plitkih" ucesnka, koliko od svojih "spasitelja". cryUnhappy
...svako prema mogućnostima...
wink
rum_punch(manki)live.com
aaaa ima li pametne teme?? Tongue
sem one sa sexom..ostale su glupe..moram da mozgam, a to mi ne ide nesto ... lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Mogucnosti svakog od nas su gotovo uvek mnogo skromnije nego sto verujemo.......
Ima ovde svakakvih tema. Ima i onih koje su kvalitetne i moglo bi se diskutovati. Medjutim, nase clanstvo je vise naklonjeno chat-forumu i zato najbolje prolaze teme tipa "sta si danas jeo". Sto ne znaci da se ne moze i jedno i drugo, ali ponekad ljudi gube volju.
Mogucnosti svakog od nas su gotovo uvek mnogo skromnije nego sto verujemo.......

...ubjedljivo, al' nije logično....obično se kaže da je čovjek sposoban za mnogo više od onoga što obično pruža...i to se uvijek potvrđuje u kritičnim situacijama....bar sam tako čuo, i ljepše mi je da vjerujem u to nego u tvoju maksimu...volim ljude i vjerujem u njih...ništa lično...
wink
rum_punch(manki)live.com
dobro si mu i kazo :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

...ubjedljivo, al' nije logično....obično se kaže da je čovjek sposoban za mnogo više od onoga što obično pruža...i to se uvijek potvrđuje u kritičnim situacijama....bar sam tako čuo, i ljepše mi je da vjerujem u to nego u tvoju maksimu...volim ljude i vjerujem u njih...ništa lično...
wink

Upravo dokazujes suprotno..........

Forum se ne unapredjuje spamovanjem.....

Niti oni koji veruju u ljude misle da su pametniji od drugih i to isticu.......
bila jedna jako nepretna od jedne uvazene clanice...
uz moj pun respekt prema njoj, ali

tema o tome da li je bolji Massimo Savic ili Oliver Mandic, je potpuni fijasko....

wink

Upravo dokazujes suprotno..........

Forum se ne unapredjuje spamovanjem.....

Niti oni koji veruju u ljude misle da su pametniji od drugih i to isticu.......

Cini mi se d Punch to uradio vise iz zezanja, nego sto je hteo nesto da postige.

Cini mi se d Punch to uradio vise iz zezanja, nego sto je hteo nesto da postige.

I ja se zezam..... odavno sam izgubio iliziju da je na ovom forumu moguca artikulisana diskusija....... al' valjda je bas zbog toga sarmantan........
...mislim da nema...tačno, zezam se, zar svi nismo ovdje radi toga...a ujedno ukazujem na nešto što meni bode oči; ne mislim zbog toga ni da dokazujem svoju pamet, ni svoju glupost...samo pokazujem potencijalni put, kako ga ja vidim...svi vi koji sada polemišete sa mnom ste se ovdje nakuckali, ja sam upravo došao i kucka mi se, da nisam otvorio ove zanimljive teme, večeras bih samo buljio u monitor i možda bi me na kraju i želudac zabolio (imam čir)....
wink
rum_punch(manki)live.com
Cini mi se da najgluplju temu jos nismo doziveli..... mogucnosti su neslucene...... lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:11 pm.